تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Franchise Hockey Manager 4 نسخه SKIDROW

Franchise Hockey Manager 4 یکی از کامل ترین و معتبر ترین شبیه سازی استراتژیک از بازی های هاکی است . این بازی به طور رسمی توسط NHL ( National Hockey League) لایسنس شده است .بازیکنان تیم های موجود در این بازی با لیست واقعی تیم ها در سال های 18-2017 سنخیت دارند.این بازی حتی ویژگی های مناسب تری نصبت به نسخه های قبلی خودش دارد به طوری که یک انقلاب در واقع گرایی این بازی ایجاد شده است .یکی از 24 لیگ موجود در این بازی را انتخاب کنید و تیمی را برای پیروزی انتخاب کنید یا اینکه دنیای هاکی حودتان را بوجود بیاورید .شما حتی می توانید تیم های کلاسیک و تاریخی NHL را انتخاب کنید و از سال 1917 شروع کنید .می توانید با عوامل ازاد قرارداد ببندید ،بازیکن رد و بدل کنید ، ستاره های نسل آینده را بسازید و با هوشمندی خودتان به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید .امور مالی تیم را مدیریت کنید ، حواستان به میزان دستمزد ها باشد ، کارکنان مخصوص به خودتان را استخدام کنید و هر کاری که می توانید برای پیشرفت تیمتان انجام دهید .

سایر توضیحات : این بازی  به شما اجازه می دهد یک تیم هاکی را مدیریت کنید و در بیش از 24 لیگ واقعی با بازیکنان واقعی شرکت کنید ، بازیکنان با دقت و جزئیات تمام امتیاز بندی شده اند و تحقیقات خوبی در این زمینه انجام شده است ، در کنار تیم هایی که به طور رسمی لایسنس شده اند  بازی برخی از لیگ های فرعی آمریکای شمالی و لیگ های اصلی کانادایی را در کنار تعدادی از لیگ های اروپایی به شما ارائه می کند .FHM 4 حتی راه های بیش تری برای سفارشی سازی لیگ ها ارائه می کند.شما می توانید تجربه ای کامل از بازی هاکی داشته باشید که از سال 1917 شروع می شود و به 2018 ختم می شود .سازنده ی این بازی یک مد چالشی برای شما در نظر گرفته است این مد شما را تشویق می کند تمام توانایی خودتان را به کار بگیرید تا حتی در سخت ترین شرایط نیز برای پیروزی تلاش کنید .برخی از ویژگی های قابل توجه این بازی را می توانید مشاهده کنید : – یک سیستم Hall of Fame جدید . – بهبود گرافیک و صداگذاری بازی. – داده های آماری دقیق تری به شما ارائه می شوند که اطلاعات هر بازی نیز بخشی از آن است. – جایزه های جدیدی پس از پایان فصل در انتظار شما خواهند بود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی شبیه سازی استراتژیک هاکی کامپیوتر Franchise Hockey Manager 4 جدید

مشخصات بازی   Franchise Hockey Manager 4:

نام بازی : Franchise Hockey Manager 4پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Out of the Park Developmentsمنتشر کننده : Out of the Park Developmentsسبک بازی :,ورزشی ، شبیه سازی ، استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Franchise Hockey Manager 4

لینک دانلود