تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر FreeHolder نسخه ALiAS

FreeHolder یکی از بازی های سبک نقش آفرینی ، شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی RogueWare طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما به همراه دو دوست که در قلعه رومی ها اسیر شده اید ، به سمت مزرعه ای که به تازگی مورد هجوم قرار گرفته است فرار می کنید . اینجا زمانیست که همه چیز باارزش است حتی مقدار کمی گندم ، چند ابزار و دناری نقره که این امکان را برای شما فراهم میسازد تا مدتی در حاشیه اراضی رومی ها روزگار بگذرانید . متاسفانه شما برای زندگی در آن مزرعه به توافق می رسید اما پس از مدتی رومی ها شروع به سرشماری می نمایند و این موضوع کمی شما را نگران می کند . تنها کافیست خود را کمی وحشت زده نشان دهید و آن زمان است که به شما مشکوک شده و دیگر راهی برای متقاعد کردن آنها وجود ندارد .

سایر توضیحات : با این حال ، این یادداشت برداری یک سرشماری خاص است و سعی دارند تا به فراری ها دست یابند . بازی این امکان را به شما می دهد تا با تولید بیش از حد معمول محصولات خود ، از اضافات موجود به عنوان رشوه استفاده کرده و توجهات را نسبت به خود منحرف نمایید . البته گزینه های بیشتری وجود دارد پس سعی کنید هرگز بدون اندیشه دست بکار اشتباهی نزنید . شما می توانید به صورت مخفیانه با سایر قبایل شمال متحد شده و با دشمنان خود به مبارزه بپردازید و یا در خفا به زندگی خود ادامه دهید . شما می توانید آزادی را برای خود و دوستانتان خریداری کنید . بازی از 10 کلاس مختلف مانند رنجر، مهندس، دامدار، جادوگر و پهلوان از جان گذشته همراه با چند مسیر ارتقاء مهارت ها و اقدامات ویژه تشکیل شده و این همان بازی است که شما انتظارش را دارید . بقا در مرز روم باستان ، مفاومت در برابر گرسنگی و سرمازدگی ، ترکیبی جذاب از ژانرهای مختلف ، وجود درخت مهارت و امکان تکمیل شخصیت در هفت کلاس و بیش از سی مهارت تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی می باشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر FreeHolder

 

مشخصات بازی FreeHolder :

نام بازی : FreeHolderپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : RogueWareمنتشر کننده : RogueWareسبک بازی : نقش آفرینی ، شبیه ساز و استراتژیکنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

FreeHolder

لینک دانلود