تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Frozen State

بازی کامپیوتر Frozen State یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط Flox Studios Ltd طراحی و ساخته شده و در سال 2014 توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . Frozen State از جمله بازی های ماجراجویانه است که پلیر را با حوادث سخت روبرو می کند و باید در این مسیر زنده بماند .

خلاصه داستان : بازی در شهری به نام Duga 40 در سیبری روایت می شود , شهری که توسط بیماری فرازمینی آلوده شده است و تمامی جمعیت بومی شهر به آن گرفتار شده اند . هرکسی که به این انگل آلوده شده است حالا به دشمن شما بدل شده است . در این بازی تنها موجودات عجیب و غریب جان شما را تهدید نمی کند بلکه گرسنگی , تشنگی و سردی سیبری ممکن است شما را از پای درآورد . این بازی هنوز کامل نشده است و در حال توسعه است . برخی از ویژگی ها هنوز اجرا نشده است و یا ممکن است به درستی کار نکنند . گرافیک قابل قبول , حضور سه شخصیت اصلی با سبک های بازی متفاوت , دشمنان گوناگون , جهانی باز , شرایط آب و هوایی پویا , امکان مخفیکاری و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های نحصر به فرد بازی است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 مشخصات بازی Frozen State :نام بازی : Frozen Stateنام بازی (فارسی) : حالت انجمادپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده : Flox Studios Ltdمنتشر کننده : Flox Studios Ltdسبک بازی : اکشن و نقش آفرینیرده سنی : +12نوع فایل : ISOپیوند : Steam
لینک دانلود