تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Fur Fun نسخه TiNYiSO

در این بازی شما در قالب گربه ای بازیگوش به ایفای نقش می پردازید . یک پلتفرم 3 بعدی مولتی پلیر و سرگرم کننده . به جهان Fur Fun خوش آمدید . این یک بازی پلتفرم چند نفره 3D است که در آن شما می توانید به همراه 4 پلیر دیگر نهایت هیجان را تجربه کنید . هدف اصلی در این بازی کشف جهان پیرامون و جمع آوری سکه برای باز کردن سطوح جدید می باشد . در هر مرحله یکسری بازی های فرعی همانند فوتبال وجود دارد که باید با سایر دوستانتان امتحان کنید . فراموش نکنید که برای رفتن به مرحله بعدی باید با سایر پلیرها همکاری داشته باشید زیرا هر شخصیت توانایی و حالت های حمله مخصوص به خود را دارد .

سایر توضیحات : Fur Fun یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Dalas و Doky طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Dalas Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در ضمن برای پایان دادن به هر مرحله باید با یک رئیس بزرگ ملاقاتی نه چندان دوستانه داشته باشید که این مانع کمی راه شما را برای رسیدن به هدفتان دشوار می کند . در حال حاضر بازی دارای دو شخصیت مختلف می باشد اما طبق گفته سازندگان بازی , با منتشر شدن آپدیت های جدید تصمیم بر آن است تا شخصیت و پوسته های جدیدتری به بازی اصلی اضافه شوند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Fur Fun نسخه TiNYiSO

مشخصات بازی Fur Fun :

نام بازی : Fur Funپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Dalas و Dokyمنتشر کننده : Dalas Gamesسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Fur Fun

لینک دانلود