تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Furious Angels نسخه DARKSiDERS

Furious Angels یکی از بازی های سبک علمی-تخیلی و اکشن بشمار می آید که در آسمان ها روایت می شود . در این بازی شما به عنوان یک فرمانده به ایفای نقش می پردازید , کسی که فرماندهی سفینه فضایی را برعهده دارد و باید خود را برای مقابله با سیل عظیمی از دشمنان آماده نماید . طیف وسیعی از ناوگان دشمنان در مقابل شما قرار گرفته است , تنها راه رهایی از این موقعیت نبرد تا آخرین لحظه و یا کشته شدن در میدان نبرد است . هر روز موج جدیدی از دشمنان در مقابلتان قد علم می کنند و همین مسئله بازی را از یکنواختی خارج می کند .

سایر توضیحات : Furious Angels یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی MorfeoDev طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . همانند بسیاری از بازی های اکشن در صورتی که بتوانید ماموریت ها را بطور کامل پشت سر گذارید , این امکان به شما داده  می شود تا تجهیزاتتان را ارتقا داده و به سلاح ها و امکانات جدید دسترسی پیدا نمایید . بازی تنها دارای بخش تکنفره می باشد اما هر روز تمامی امتیازات کسب شده توسط بازیکنان در سرتاسر جهان در یک جدول رده بندی شده و جایگاه بهترین بازیکنان مشخص می شود . بازی دارای گیم پلی ساده ای می باشد همچنین این امکان وجود دارد تا بازی را با استفاده از کنترلرهای مختلف نیز تجربه کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Furious Angels

مشخصات بازی Furious Angels :

نام بازی : Furious Angelsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : MorfeoDevمنتشر کننده : MorfeoDevسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Furious Angels

لینک دانلود