تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر FutureGrind – PC نسخه SIMPLEX

FutureGrind، این بازی یکی از بازی های زیبا و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و موتور سواری است که بی شک می تواند برای علاقمندان به این سبک از بازی ها بسیار جذاب باشد. این بازی دارای محیطی بسیار پویا و زیبا است که مخاطب را در هنگام بازی کاملا درگیر خود می کند. در این بازی همه چیز بستگی به سرعت عمل و دقت شما دارد. موتور سواری در محیطی فضایی همراه با جزئیات فراوان و نیز سرعت بالا می تواند بسیار هیجان انگیز باشد که همگی در این بازی گرد هم آمده اند تا مخاطب تجربه ای متفارت را داشته و از بازی کردن لذت ببرد. در این بازی شما با موتوری که در اختیار دارید باید از روی ریل ها گذشته و نیز امتیازات لازم برای هر مرحله را جمع آوری نمایید. با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف می توانید موتور خود را آپدیت نموده و یا موتور جدیدی با قدرت بالا بخرید. این بازی بی شک برای علاقمندان به این سبک از بازی ها بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

FutureGrind.center عکس سنتر

مشخصات بازی FutureGrind: نام بازی : FutureGrind پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 سبک بازی : موتور سواری نوع فایل: ISO لینک مرتبط : STEAM

FutureGrind - PC

FutureGrind PC Game is a stunt-platformer all about skill, tricks, and speed. Only skilled players will earn endorsements from The Sponsors and make a name for themselves. Nail the perfect line in the future’s most challenging stunt sport! Grab your bike and hit the rails in FutureGrind, a stylish stunt-racer all about tricks, skill, and speed. Use your futuristic bike to chain together huge combos on tracks made of floating rails. But watch out: touch the rail of the wrong color and you’ll explode!

لینک دانلود