دانلود بازی Gang Beasts v1.16 نسخه 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/18 نسخه Gang Beasts v1.16 - 0xdeadc0de اضافه شد.

Gang Beasts

یک بازی چندنفره کمدی می باشد ، این بازی دارای شخصیت های جالب ، مبارزات خشن و خلاقانه و همچنین محیطهای بسیار خطرناک و کشنده می باشد . تماشا کنید که چگونه گروهی از افراد کاملا عجیب با دشمنانشان مبارزه می کنند ،آنها را حل می دهند ، می گیرند و از پنجره های بزرگ به بیرون پرت می کنند و زیرکامیون های بزرگ له می کنند . مشاهده کنید که چگونه درکمال تعجب دوستانتانبه چه روش های عجبی شما را به قتل می رسانند . بازی رایانه ای Gang Beasts یک بازی رایانه ای چندنفره آنلاین می باشد که در سال 2014 معرفی شده است و از آن تاریخ در مراحل تولید به سر می برد . این بازی که با تم چندنفره خود را به بازی بازان معرفی کرده است تلاشی در جهت یک بازی جدی بودن نداشته است ، می توان گفت

بازی Gang Beasts

یکی از سرگرم کننده و خنده دار ترین بازی های چندنفره ای می باشد که در سال های اخیر ساخته شده است . این بازی را می توانید با همراهی 9 نفر از دوستانتان به انجام برسانید البته سازندگان قول تعداد 16 بازی کن را برای بازی اصلی داده اند اما در مرحله Early Access تعداد 9 نفر در دسترس می باشد . بازی Gang Beasts در تاریخ 29 آگست 2014 منتشر شده است و موفق به کسب نمره 74% از وبسایت استیم شده است .
نام: Gang Beasts
حجم فایل: 594 مگابایت
شرکت سازنده: Boneloaf, Coatsink
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.16
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Boneloaf
رمز فایل: www.download.ir

Gang Beasts v1.16 - 0xdeadc0de

Gang Beasts is a silly multiplayer party game with surly gelatinous characters, brutal slapstick fight sequences, and absurd hazardous environments, set in the mean streets of Beef City.

لینک دانلود