تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Gemini Rue

بازی Gemini Rue در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل Joshua Neurnberger ساخته شده و استودیوی Wadjet Eye Games این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . جهانی را کشف کنید که زندگی در ان ارزان است . هویت ها به صورت خریدار و فروشنده است . تلاش برای رستگاری ممکن است هویت یک کهکشان را غییر دهد .

خلاصه داستان : Azriel Odin یک قاتل قدیمی به تازگی به سیاره ی بارانی Barracus آمده است . زمانی که همه چیز به طور ناگهانی به سمت تباهی می رود او از گروه خلافکار سابق خود تقاضای کمک می کند . در همین حال در کل کهکشان مردی که Delta-Six نامیده می شود در بیمارستان به هوش می آید در حالی که حافظه ی خود را از دست داده است . نمی داند که باید به چه کسی اعتماد کرده و چه کاری انجام دهد . او ترجیح می دهد تا قبل از آنکه کل حافظه ی خود را از دست دهد فرار کند . سرنوشت هر دو کارکتر این داستان را به یکدیگر مرتبط ساخته است . از ویژگی های بازی Gemini Rue می توان به 60 زمینه مختلف که در آنها حضور دارید اشاره کرد . اتموسفر بازی بسیار جذاب بوده و شبیه به فیلم های هالیوودی می باشد . شما می توانید کنترل هر دو کارکتر Azriel و یا Delta-Six را در دست بگیرید . یک سیستم نوع آورانه ای در بازی گنجانده شده که با رموز داخل بازی بسیار خلاقانه کار شده است .

مشخصات بازی :

نام بازی : Gemini Rueپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2011شرکت سازنده : Joshua Neurnbergerمنتشر کننده : Wadjet Eye Gamesسبک بازی : ماجراجوییحجم فایل : 510 مگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود