تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ghost Blade HD نسخه SKIDROW + آپدیت 1

به روز رسانی :

1396/01/04 آپدیت 1 اضافه شد.

داستان بازی Ghost Blade HD از این قرار است که در حدود 10000 سال قبل، ساکنان سیاره مریخ یک هوش مصنوعی بسیار قدرتمند به نام Shira راطراحی کردند تا از آنها محافظت کند. اما با گذشت زمان، این هوش مصنوعی دچار مشکل شد و ایراداتی از خود بروز داد. همین ایرادات باعث شدند تا این وسیله، مسئولیت خود را وارونه انجام دهد و به قسمت های مختلف مریخ حمله کند. دیگر راهی برای مهار Shira نبود از این رو این سیاره درخواست کمک کرد. محافظان سیاره زمین و قوای نظامی آن به کمک این سیاره شتافتند تا با استفاده از لیزر و دیگر ابزار دفاعی این موجود خود ساخته را نابود کنند. اما این هوش مصنوعی به صورت مخفی از فایل های خود پشتیبان تهیه کرده بود و از این رو پس از تحلیل قوایش، فایل های پشتیبان را فراخوانی کرد و حالا یک ایستگاه بسیار قدرتمند را برای خود فراهم کرده است. حالا مرکز فرماندهی متوجه این این فرار شده است و قوی ترین و شجاع ترین خلبان خود یعنی شما را به مبارزه با Evil Shira فرستاده است تا پیش از تدارک یک حمله جدید بتوانید این موجود را نابود کنید تا دنیا را از نابودی نجات دهید.

سایر توضیحات: بازی Ghost Blade HD یکی از بازی های بسیار اعتیاد آور در سبک اکشن و شوتر است که با استفاده از داستان و سبک و سیاق بازی های دهه 1990 و همچنین بهره گیری از کیفیت بازی سازی نوین در تلاش است تا یاد و خاطرات گذشته را با یک گرافیک بسیار خیره کننده زنده کند. این بازی اجازه بازی به صورت 2 نفره را نیز به گیمر می دهد تا تجربه این گیم پلی خوشاند توسط افراد بیشتری صورت گیرد. لازم به ذکر است که بازی Ghost Blade HD توسط شرکت بازی سازی Hucast Games طراحی و تولید شده است و شرکت 2Dream نیز وظیفه معرفی این بازی را به عهده داشته است.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

بازی Ghost Blade HD جدید

مشخصات بازی Ghost Blade HD : نام بازی : Ghost Blade HD پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Hucast Games منتشر کننده : Hucast Games سبک بازی : اکشن – ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Ghost Blade HD

لینک دانلود