تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ghostdream نسخه PLAZA

Ghostdream : یک بازی کم حجم و هیجان انگیز در سبک ماجراجویی – تصادفی ( Adventure –  Casual) می باشد که در اکتبر سال 2016 و در کشور آمریکا تولید و منتشر شده است و هم اکنون برای سیستم عامل ویندوز در دسترس می باشد . بازی ی Ghostdream اولین بسخه از این بازی با همین عنوان می باشد . این بازی توسط استودیو ی ArkHouse تولید و توسعه داده شده است که لازم به ذکر است که این کمپانی جزو شرکت های تازه تاسیس می باشد که بازی ی Ghostdream از اولین محصولات ساخته شده توسط این شرکت به شمار می رود . اما استودیو ی منتشر کننده ی این بازی ، از شرکت های نسبتا پر کار و معروف در زمینه ی ساخت بازی های کامپیوتری است که به نام  Forever Entertainment S. A شهرت دارد و از کارهای منتشر شده توسط این کمپانی می توان از بازی هایی هم چون : Timberman تولید سال 2015 و بازی ی Teddy Floppy Ear – Kayaking و البته بازی ی محبوب Grimind محصول سال 2014 نام برد . همان گونه که  پیش تر گفتیم ، سبک بازی ی Ghostdream در ژانر های ماجراجویی – تصادفی ( Adventure –  Casual) است که این سبک هاچند سالی ست که مورد استقبال بسیاری از بازی کنندگان قرار گرفته است که از محصولات معروف و پر فروش در این ژانر ها می توان از بازی هایی هم چون : Slayaway Camp تولید سال 2016 و بازی ی The Elder Scrolls V: Skyrim و البته بازی ی محبوب Fallout 4 محصول سال 2015 نام برد . گیم پلی بازی به صورت تک نفره است و نسخه های مختلف این بازی به 3 زبان زنده دنیا در دسترس می باشد .

سایر توضیحات : داستان بازی ی Ghostdream  در مورد روحی است که در بین مرگ و زندگی مانده است . شما به عنوان کنترل کننده ی اصلی ی این کاراکتر ، میبایست وی را از خواب های وحشتناک و اتفاقات جالب پیرامون این روح دوست داشتنی که در آنها گرفتار شده است نجات دهید و اورا به آرزوی خود یعنی زندگی ی مجدد برسانید . گرافیک دوست داشتنی و انیمیشنی بازی به همراه مرحله ها و صداگذاری های موفق از نقاط قوت بازی ی Ghostdream به شمار می رود و شما را ساعات زیادی از لذت یک بازی ی تصادفی در کنار صحنه های در گیری کننده بهره مند خواهد کرد . شما  به عنوان یک گیمر باید برای به اتمام رساندن این بازی با موفقیت و پشت سر گذاشتن هر مرحله از بازی و حل معما ها و ماموریت ها در طول بازی باید از هوش و استعداد فردی خود استفاده کنید و هم چنین از تمام المان های موجود در این محصول کمک بگیرید . در مجموع ، می توان گفت که بازی ی Ghostdream نمره ی قابل قبولی را در بیشتر سایت های بازی های کامپیوتری از آن خود کرده است . این طور که به نظر می رسد باید منتظر دیگر نسخه های جدید این بازی در آینده باشیم . پیشنهاد می کنیم این بازی مهیج را از دست ندهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Ghostdream نسخه PLAZA

مشخصات بازی Ghostdream :نام بازی : Ghostdreamپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : ArkHouse  منتشر کننده : Forever Entertainment S. A سبک بازی : ماجراجویی – تصادفی ( Adventure –  Casual)نوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Ghostdream

لینک دانلود