تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Ginger Beyond the Crystal نسخه PLAZA

Ginger Beyond the Crystal یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی Badland Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Badland Games یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که سابقه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Anima Gate of Memories و Demon’s Crystals را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد ، این سبک با انتشار سری محبوب Tomb Raider و بازی محبوب Uncharted موفق شده است خود را به عنوان یکی از اصلی ترین و در عین حال محبوب ترین سبک ها به بازی بازان معرفی کند . بازی رایانه ای Ginger Beyond the Crystal یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک ماجراجویی و پلتفرمر موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های ماجراجویی سال شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی آغاز می شود که یک انفجار بسیار بزرگ و کشنده تمام دنیا را از بین می برد ، در نتیجه این اتفاق یک جادوگر قدرتمند تصمیم می گیرد که به موجودات این دنیا کمک کرده و آنها را از نابودی کامل نجات دهد . در همین راستا جادوگر قدرتمند یک موجود جادویی قدرتمند را به این دنیا وارد می کند تا از طریق آن بتواند این دنیا را نجات دهد . شما در نقش  این جادوگر قدرتمند می باشید و باید با استفاده از نیروهای خود این دنیا را نجات دهید . گیم پلی این بازی ترکیبی از بازی های ماجراجویی و بازی های پازل پلتفرمر می باشد که زیبایی و جذابیت بسیار زیادی به این بازی اضافه کرده است . بازی رایانه ای Ginger Beyond the Crystal یکی از بازی های جذاب سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Ginger Beyond the Crystal نسخه PLAZA

مشخصات بازی Ginger Beyond the Crystal :

نام بازی : Ginger Beyond the Crystalپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Badland Gamesمنتشر کننده : Badland Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .
لینک دانلود