تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Golem Gates نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/03/10 آپدیت v20180526 نسخه CODEX اضافه شد.

در یک سرزمین ویرانگر که توسط جنگ های باستانی از بین رفته است ، شما در قالب شخصیتی به نام Harbinger به ایفای نقش می پردازید ، کاراکتری با توانایی منحصر بفرد و به عنوان فرمانده نانیت ها ‘The Ash’ که به عنوان یک قدرت باقی مانده در فضای جهان شناخته می شوند ، فراری است . ماشین های جنگی باستانی از Golem Gates می آیند و این در حالیست که نیروی ناشناخته شما را مجبور می کند تا اسلحه به دست گیرید . با استفاده از قدرت پنهان در داخل The Ash شما گولم ها را نابود خواهید ساخت و به رمز و رازهایی را که در اطراف شما همانند یک علامت سوال بزرگ جلوه می کنند ، پاسخ های قانع کننده ای خواهید داد .

سایر توضیحات : Golem Gates یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Laser Guided Games, LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Golem Gates ترکیبی از عناصر RTS و نبردهای کارتی را به تصویر می کشد . جمع آوری کارت ها که Glyphs نامیده می شوند ، نیروها و قدرت های شما را ارتقا می دهند . سعی کنید در طول بازی به آنها دست پیدا کنید زیرا هرچه پیش می روید بر قدرت دشمنان افزوده می شود و وجود آیتم های بیشتری می تواند شما را در شکست دادن دشمنان کمک کند . بازی علاوه بر بخش تکنفره از حالت های مختلفی از جمله مولتی پلیر با bot ، آنلاین با سایر بازیکنان ، co-op Survival و solo challenge scenarios پشتیبانی می کند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Golem Gates Center

مشخصات بازی Golem Gates :

نام بازی : Golem Gatesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Laser Guided Games, LLCمنتشر کننده : Laser Guided Games, LLCسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Golem Gates

لینک دانلود