تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر GoNNER نسخه TiNYiSO

GoNNER یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Art in Heart طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Raw Fury برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . GoNNER یکی از بازی های دشوار در زمینه پلتفرم است که براساس کسب امتیازات بنا شده و در آن شاهد عناصر roguelike نیز خواهیم بود . GoNNER داستانی در مورد روابط دوستانه میان شخصیت های Ikk ، مرگ و نهنگی غول پیکر به نام Sally را روایت می کند . شما مرگ را تجربه خواهید کرد . این اتفاق متعدد رخ خواهد داد . این بازی ساخته شده است نه برای این هدف که احساس ناعادلانه را در وجود شما تحریک کند . در نهایت شما باید به GoNNER چنگ زنید ، بنابراین خبری از نابودی و از دست دادن جان وجود ندارد .

سایر توضیحات : اگر عمبکرد مناسبی از خود نشان دهید مطمئن باشید که قدرت های بیشتری به شما عطا خواهد شد و همیشه راه جایگزینی برای رهایی از مرگ وجود دارد . در ابتدا توانایی های کمی در اختیار شما قرار دارد اما هرچه پیش بروید بازی این اجازه را به شما می دهد تا مهارت های جدیدی را باز کرده و در کنار کسب آشنایی با نحوه گیم پلی بازی ، مهمترین و کارآمدترین مهارت ها را در مراحل مختلف برگزینید . در بازی مناطق مختلف بسیاری وجود دارد که با کمی دقت به راهنمایی هایی که بازی در طول ماموریت ها به شما می کند ، متوجه آنها خواهید شد . در این مراحل یکسری آیتم مخفی نیز وجود دارد . بازی تنها دارای بخش تکنفره بوده و از بخش هایی مانند مولتی پلیر پشتیبانی نمی کند اما وجود مراحل مختلف و چالش برانگیز ، نبرد با موجودات مختلف و دریافت combo در کنار موسیقی متن گوشنواز می تواند بسیار جذاب باشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر GoNNER نسخه TiNYiSO

 

مشخصات بازی GoNNER :

نام بازی : GoNNERپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Art in Heartمنتشر کننده : Raw Furyسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

GoNNER

لینک دانلود