دانلود بازی کامپیوتر Gremlins vs Automatons نسخه PLAZA

Gremlins یکی از بهترین بازی های استراتژیک می باشد که داستان رقابت های سرمایه گذاری را برای رسیدن به پول ، قدرت سیاسی و قدر و منزلت را روایت می کند . سرمایه گذاری ، سرقت و اخاذی ، دستگیری و بازداشت را تماما در بخش تک نفره و چند نفره همراه با رتبه بندی جهانی در حالت های team mode و spectator mode تجربه کنید . از جمله ویژگی های منحصر به فرد این بازی آپدیت های فصلی می باشد که مبارزات پرهیجانی را شامل می شود . بازی برای حداکثر 6 بازیکن طراحی شده است که هرکدام از پلیرها 6 کارت را در اختیار دارند و از آنها برای حرکت روبه جلو و یا انجام اقدامات مختلف بهره می گیرند .

سایر توضیحات : Gremlins vs Automatons یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی های Alexey Bokulev و Sergei Klimov طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Yukitama Creative Industries برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . امکان تعامل با دیگر بازیکنان وجود دارد و همین موضوع باعث می شود تا مبارزات زیبایی میان 3 یا 4 بازیکن شکل گیرد . بازی بر اساس استراتژی های خاص بنا شده است و یک انتخاب اشتباه می تواند کار شما را یکسره کند . 179 کارت در عرشه اصلی , 38 حادثه در عرشه بدبختی , 6 کارت ویژه , 12 مجموعه از توانایی های شخصیت ها , مکانیک مخصوص هر کاراکتر , 11 مکان اصلی و 7 نقطه اصلی تنها بخشی از ویژگی های این بازی را شامل می شود . ساخت این بازی بیش از 3 سال زمان برده است و در حال حاضر بیش از 70،000 بازیکنان در شبکه استیم آن را تجربه می کنند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Gremlins vs Automatons نسخه PLAZA

مشخصات بازی Gremlins vs Automatons :

نام بازی : Gremlins vs Automatons پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Alexey Bokulev و Sergei Klimov منتشر کننده : Yukitama Creative Industries سبک بازی : استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Gremlins vs Automatons

لینک دانلود