تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر GRIM Mystery of Wasules نسخه PLAZA

GRIM یکی از بازی های اول شخص بشمار می آید که بر روی رمز و راز و عناصر اکتشافی متمرکز شده است . برای کشف حقیقت در پس مرگ ، شما باید در قالب شخصیتی به نام Oswald GRIM به ایفای نقش بپردازید . عناصر عمل با طیف گسترده ای از موقعیت ها ، محدود می شوند . هدف اصلی بازی ، قرار دادن پلیر در موقعیت و مکان های مختلف است تا بتواند او را جذب داستان کند . این بدان معنی است که هیچ نوع مبارزه یا انفجاری وجود ندارد . در Dunia پنج سرزمین پادشاهی وجود دارد . پادشاهان سرزمین های درباربورگ و گلیمور ، به مدت 10 سال با یکدیگر در جنگ بودند .

سایر توضیحات : GRIM Mystery of Wasules یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی StudioBACKSTAGE طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . پس از جنگ ، پادشاهی دایرهبرگ موفق به فتح Glimor شد اما مرگ و میر های مشکوکی در شهر “واسله” ، یکی از شهرهای Glimor آغاز شد . به همین منظور ، پادشاه سرزمین های درباربورگ Oswald را مامور می کند تا به این موضوع رسیدگی کند . همانطور که گفته شد شما می توانید در نقش Oswald GRIM به ایفای نقش بپردازید ، کسی که می تواند نقشه ها، روزنامه ها، سوابق دولتی، آرشیو های مخفی و کتاب های معمولی را برای کمک به کشف حقیقت پشت این راز مشاهده نماید . همچنین شخصیت اصلی دارای توانایی خاصی به نام State Spectral است که به بازیکن این اجازه را می دهد تا جهان را به صورت متفاوت ببیند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

GRIM Mystery of Wasules center

مشخصات بازی GRIM Mystery of Wasules :

نام بازی : GRIM Mystery of Wasulesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : StudioBACKSTAGEمنتشر کننده : StudioBACKSTAGEسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

GRIM Mystery of Wasules

لینک دانلود