تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Grimsfield

Grimsfield واقع در M62 بین لیدز و منچستر که به عنوان یک بازارچه در شمال لندن برای مدت ها فعالیت می کرد حالا بدلایل نامعلومی تعطیل شده است . در این بازی ماجراجویی شما با داستان های مختلفی روبرو خواهید بود که هرکدام به نحوی ذهن شما را درگیر می کند و در هر ماموریت به محل جدیدی قدم خواهید گذاشت , مکان های مرموزی همانند معابد زیرزمینی که شما را به هیجان می آورد . در این بازی شما در قالب شخصیتی شاعر به ایفای نقش می پردازید , کسی که سعی دارد به مشکلات پیشرو در این جهان پایان دهد . دنیایی از قوانین و بوروکراسی که در آن حتی قوانین می توانند قوانین جدیدی را وضع کنند .

سایر توضیحات : Grimsfield یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Adam Wells طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در طول بازی با کاراکترهای مختلفی روبرو خواهید شد که شما را راهنمایی می کنند و تصمیماتی که توسط شما در برخی از لحظه های بازی صورت می گیرد , روند بازی را شکل می دهد . همین موضوع باعث می شود تا بازی دارای پایان های متعددی باشد اما فراموش نکنید که یک پایان قعطی است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Grimsfield

مشخصات بازی Grimsfield :

نام بازی : Grimsfield

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Adam Wells

منتشر کننده : Adam Wells

سبک بازی : ماجرایی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Grimsfield

لینک دانلود