تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Guardians of the Galaxy The Telltale Series قسمت دوم

به روز رسانی :

96/03/18 قسمت 2 اضافه شد

گروهی از خلافکاران با نام های Star-Lord , Gamora , Drax , Rocket و Groot گروهی را تشکیل داده اند که وظیفه اش کنترل کردن و برقراری امنیت کهکشان می باشد این گروه Guardians of the Galaxy نام دارد و یکی از جالب ترین و عجیب ترین گروه های تشکیل شده در کل کهکشان می باشد . در جریان یکی از ماموریت هایشان گروه وارد نبردی با نژادی از بیگانگان کهن می شود که در نتیجه آن موفق به یافت یک شیع قدیمی و قدرتمند می شوند که تمام آرزوهای حمل کننده را به واقعیت تبدیل می کند هرکدام از افراد گروه آرزوها و هدف های خود را برای کنترل این شیع دارند و در تلاش برای کنترل شیع و همچنین مبارزه با امیال خود هستند ، از طرفی دیگر نیز فرمانده بیگانگان که یک موجود قدرتمند می باشد و تمام عمر خود را در جست و جوی این آرتیفکت گذرانده است با تمام قدرت به دنبال نابودی گروه و بازپس گرفتن این آیتم می باشد .

سایر توضیحات : از زمین تا سیاره میلانو تا شناخته و ناشناخته بازی رایانه ای Guardians of the Galaxy The Telltale Series شما را به تمامی نقاط شناخته شده و ناشناخته کهکشان می برد ، با همراهی این گروه نامتعارف موفق به کشف رازهای دنیا شوید . بازی رایانه ای Guardians of the Galaxy The Telltale Series فصل جدیدی از ساخته های استودیوی بازی سازی Telltale Games می باشد . این استودیو که تاکنون سابقه ساخت بازی های بی نظیر بسیاری مانند سری The Walking Dead را داشته است قدرت خود را در ساخت بازی های داستان و شخصیت محور ثابت کرده است ، تمام انتخاب های شما در بازی تاثیرگذار هستند و پایان بازی را دست خوش تغییر می کنند پس آماده باشید که وارد دنیای جذاب Guardians of the Galaxy به سبک Telltale Games شوید . بازی رایانه ای Guardians of the Galaxy The Telltale Series در تاریخ 18 آپریل 2017 منتشر خواهد شد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Guardians of the Galaxy The Telltale Series

مشخصات بازی Guardians of the Galaxy The Telltale Series :

نام بازی : Guardians of the Galaxy The Telltale Seriesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Telltale Gamesمنتشر کننده : Telltale Gamesسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Guardians of the Galaxy The Telltale Series

لینک دانلود