تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر GUILTY GEAR Xrd REV 2 Upgrade نسخه CODEX و FitGirl

خود را برای نبردی دیگر آمده کنید . Guilty Gear Xrd REV 2 جنگجویان جدید , سبک های مبارزه ای منحصر بفرد ,  داستان های جذاب و بسیاری موارد دیگر را شامل می شود . این یکی از بهترین بازی های 2.5 بعدی است که پس از آخرالزمان روایت می شود . 25 شخصیت با توانایی و مهارت های مخصوص به خود در این بازی حضور دارند که هرکدام سعی دارند خود را به دیگران ثابت کنند و به درجه استادی دست یابند اما مسیر ساده ای در پیش ندارند . Baiken و Answer دو کاراکتر جدیدی هستند که وارد میدان مبارزه می شوند .

سایر توضیحات : GUILTY GEAR Xrd REV 2 Upgrade یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Arc System Works طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . یک محیط جدید و سبک مبارزه ای شروعی برای اکتشاف در محتوایی جنون آمیز است . داستان ها و روایات متنوعی در این بسته الحاقی به نمایش گذاشته می شود که هرکدام با شخصیت های اصلی بازی ارتباط دارد . اضافه شدن arcade modes نور تازه ای را بر پیکره جنگجویان مورد علاقه تان می تاباند . در برخی از بخش ها , گیمرها با مشکل مواجه بودند و کمپانی سازنده با انتشار این بسته الحاقی توانسته تمامی مشکلات را برطرف ساخته و به روزرسانی های خوبی را در بسیاری از بخش ها اعمال نماید .

مشخصات بازی GUILTY GEAR Xrd REV 2 Upgrade :

نام بازی : GUILTY GEAR Xrd REV 2 Upgradeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Arc System Worksمنتشر کننده : Arc System Worksسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

GUILTY GEAR Xrd REV 2 Upgrade

لینک دانلود