تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hakuoki Kyoto Winds Deluxe Edition

Hakuoki Kyoto Winds در این رمان تاریخی، فانتزی و تصویری شما به عنوان Chizuru جوان ایفای نقش می کنید. او مصمم است تا پدرش را در میان نمایش های زمان Kyoto در Bakumatsu پیدا کند. افسانه معروف سامورایی Shinsengumi که شما باید رازهای تاریک آن را کشف کنید و با اسرار گذشته خود رو در رو شوید. در این روایت داستانی، از میان داستان های مختلف که شاخه های متنوعی دارد می بایست یکی را انتخاب کنید و 30 پایان مختلف را کشف کنید. این بازسازی در مورد عشق و علاقه ها می باشد. سری رمان های تصویری Hakuoki اولین بار در سال 2008 با تمرکز بر داستان Kyoto منتشر شدند. حال شما می توانید کاراکترهای مختلفی را تجربه کنید، مانند دلبستگی های عاشقانه و بخش هایی در جهان Hakuoki که به زبان های انگلیسی، ژاپنی و چین باستان با گرافیک مدرن برای رایانه ها آماده می باشد.

سایر مشخصات : بازی Hakuoki Kyoto Winds شامل دوازده فرد مجرد می باشد که درگیر عشق شده اند و شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید و یکی از شاخه های داستان را کاوش کنید و داستان خود را با جنگ برای قلبتان رقم بزنید. بازی شامل بیش از 80 ساعت افسانه می باشد که بیش از 30 پایان مختلف برای آنها وجود دارد. شما باید خود را غرق در داستانی افسانه ای که پر از دوستی و خیانت می باشد، کنید. جریان زندگی در این بازی در دوران و حال و هوای تاریخی ژاپن جریان دارد و می توانید هنر را در ذره ذره بازی مشاهده کنید.

*دقت کنید که زبان گفتار این بازی ژاپنی است اما زیرنویس و محیط بازی انگلیسی است*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Hakuoki Kyoto Winds

مشخصات بازی Hakuoki Kyoto Winds  :نام بازی : Hakuoki Kyoto Windsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 24Aug, 2017شرکت سازنده : Idea Factory ,Design Factoryمنتشر کننده : Idea Factory Internationalسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Hakuoki Kyoto Winds

لینک دانلود