دانلود بازی کامپیوتر Hard Truck Apocalypse Ex Machina

در دنیایی پس از آخرالزمانی که تنها دزدان و خلافکاران بر شهر های باقی مانده حکومت می کنند ، شما تنها امید برای بازگشت دنیایی قانونمند هستید .شما به عنوان راننده ی کامیون های حمل و نقل ایفای نقش می کنید . شما باید از میان دشمنان عبور کنید و تدارکات لازم را به شهر هایی که به تنگنا آمده اند برسانید . زندگی شما با قدرت تهاجم شما ارتباط مستقیم دارد ! پس نگران نباشید و با تمام قوا به دشمنان حمله کنید اما باید مراقب باشید و کامیون خودتان را در شرایط خوبی نگه دارید. عینا یا باید دشمنان را نابود کنید یا نابود شوید پس همیشه کامیون خود را برای مبارزه آماده نگه دارید چون این دنیای آحر الزمانی رحم و مروت سرش نمی شود.

سایر توضیحات : شما دنیای آخر الزمانی بازی Hard Truck Apocalypse را کاوش می کنید در حالی که از گیم پلی اکشن و مهیج آن لذت می برید ، کامیون خودتان را آپگرید کنید و با تمام قوا مبارزه کنید تا منابع مورد نیاز شهر هایی که به تنگنا آمده اند را به آن ها برسانید و در نهایت حقایق پشت پرده را بر ملا کنید .این بازی گرافیک و گیم پلی مناسبی دارد و می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند .بر خلاف نسخه های جدید تر ، طرفداران اکثرا دیدگاه خوبی نسبت به این بازی داشته اند و می توان گفت اکثر کاربران این بازی را پیشنهاد می کنند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی اکشن و جهان باز کامپیوتر Hard Truck Apocalypse Ex Machina جدید

مشخصات بازی   Hard Truck Apocalypse Ex Machina:

نام بازی : Hard Truck Apocalypse Ex Machinaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2005شرکت سازنده : Targem Gamesمنتشر کننده : Buka Entertainmentسبک بازی :اکشن ،مسابقه ای، نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam 

Hard Truck Apocalypse Ex Machina

لینک دانلود