تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Heliborne – PC نسخه HI2U + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/09/03 آپدیت v0.87.8 نسخه HI2U اضافه شد.

تجربه آسمان بر فراز ابرها در یکی از جذاب ترین و خطرنا ترین ساخته های بشر یعنی هلیگوپتر ها می تواند چذابیت خاصی به همراه داشته باشد. در بازی Heliborne شما می توانید تجربه پرواز با استفاده از هلیکوپتر های دهه های 1950 میلادی تا بهترین جنگنده های امروزی را تجربه کنید. در این بازی شما می توانید در مراحل و ماموریت های مختلفی توان جنگی خود را امتحان کنید و حتی می توانید کنترل نیروهای مختلفی را به دست بگیرید. البته تمام این موارد برای شکل دادن یک خط حمله منحصر به فرد است که در مواقع مختلف دشمن را غافلگیر کند.

سایر توضیحات: بازی Heliborne یکی از جدیدترین عناوین بازی های اکشن و جنگی مختص هلیکوپتر است. البته این بازی سعی دارد تا این ژانر فراموش شده را بار دیگر با ایده های مختلف زنده کند و نبرد های هوا به هوا و هوا به زمین را برای شما به ارمغان بیاورد. گرافیک این بازی در قسمت های مختلف و ماموریت های خطیر آن به زیبایی تصویر کننده صحنه های نبرد است و صحنه های اکشن بسیار زیادی را خلق خواهد کرد. بازی Heliborne توسط شرکت JetCat Games برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس تولید و توسط شرکت Klabater به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Heliborne جدید

مشخصات بازی Heliborne:

نام بازی : Heliborne پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : JetCat Games منتشر کننده : Klabater سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Heliborne

لینک دانلود