تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hell Warders نسخه PLAZA

جنگجویان Hell Warders قسم یاد کرده اند تا Nexus را از گزند شیاطین حفظ کنند. در بای Hell Warders بازیکنان در گروه های 4 نفره باید دور تا دور محوطه را محصور کنند تا شیاطین نتوانند به آن نفوذ کنند. ارتش شیطان از هیچ چیزی برای نفوذ روی گردان نیست و از نقاط مختلف به این محل حمله می کند و منتظر نمی ماند تا شما خود را آماده کنید. پس باید تمام حواس شما به بازی باشد تا غافلگیر نشوید. در بازی Hell Warders شما باید با استفاده از ابزارها و اسلحه های متفاوت به جنگ سیل دشمنان بروید چرا که هیچ جایی از گزند آنها در امان نخواهد بود. در این راه می توانید از شوالیه های مختلفی نظیر Ash, The Ember Knight، Dead Eye, The Tainted و شخصیت های استفاده کنید که در آپدیت های بعدی به بازی اضافه می شوند. همچنین در این بازی می توان از Tower ها استفاده کرد که راه را برای شوالیه ها باز می کنند و به آنها قدرت می دهند.

سایر توضیحات: بازی Hell Warders یک بازی بسیار جذاب در سبک اکشن و نقش آفرینی است که به شما این امکان را می دهد تا در حالت تک نفره و چند نفره به دفاع از یک مکان به نام Nexus بپردازید و آن را در مقابل سیل عظیم موجودات پلید محافظت. لازم به ذکر است که گرافیک بازی در سطح قابل قبولی ارائه شده است و می توان از گیم پلی بازی لذت برد. بازی Hell Warders توسط شرکت Ares Games برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود Hell Warders جدید

مشخصات بازی Hell Warders :

نام بازی : Hell Warders

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Ares Games

منتشر کننده : Ares Games

سبک بازی : اکشن – نقش آفرینی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

شما از این پس می توانید بازی های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

Hell Warders

ACTION RPG MEETS TOWER DEFENSE
Control powerful Heroes, unleash devastating abilities and deploy strategic defensive units in this brand new sub-genre title.


CREATE YOUR DEFENSES
Set up archers, knights, mages and catapults - choose their position, upgrade their abilities and create the strongest resistance possible.


4 PLAYER CO-OP
Combine forces with up to four players and battle the legions of evil! Hell Warders supports co-operative play with friends and online matchmaking.


CLASS-BASED HEROES
Choose from three diverse heroes – each with their own unique weapons, skills and abilities.


AN UPGRADE-ABLE ARMORY
Completing stages rewards you with beacons which upgrades your skills and unlocks powerful artifacts allowing you to stand toe to toe with even the toughest of demons.


EPIC ENCOUNTERS
Battle demonic monsters, from the small and numerous to the epic and towering. Every resident of Hell is out to stop you!"

لینک دانلود