دانلود بازی کامپیوتر Heroine Anthem Zero نسخه PLAZA + آپدیت 1.0.6.0

به روز رسانی :

1396/04/31 آپدیت 1.0.6.0 نسخه PLAZA اضافه شد.

دنیای ترازیر یک دنیای شاد و آرام می باشد که سال های سال در آرامش به سر می رفته است ، مردم این سرزمین تمام تمرکز خود را بر روی کسب علم و دانش و کمک یکدیگر قرار داده بودند و از این طریق موفق به خلق یک سرزمین بسیار زیبا و قدرتمند شده بودند . این سرزمین به لطف جادوگران و موجودات جادویی که در آنجا زندگی می کردند به یکی از بهترین سرمزین ها تبدیل شده بود این قدرت بالا باعث بوجود آمدن دشمن های خارجی شده بود که قصد دست درازی به این سرزمین و نابودی کامل آن را داشتند اما هیچ گاه موفق به این کار نشده بودند تا اینکه موجودات شیطانی به کمک دشمنان سرزمین ترایز آمدند و جنگی بزرگ در این سرزمین آغاز شد . در این بازی شما در نقش نگهبان جنگل وانین می باشید که وظیفه محافظت از نقاط مرزی این سرزمین را دارد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Heroine Anthem Zero یک بازی در سبک نقش آفرینی ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی مستقل WindThunder Studio ساخته شده است . بازی رایانه ای Heroine Anthem Zero با گرافیک هنری بسیار زیبایی که فضای بازی را به شکل انیمه ها و کارتون های قدیمی کرده است باعث جذابیت بسیار بالایی شده است ، این امر در کنار داستان بسیار زیبای بازی مذکور و همچنین شخصیت پردازی بسیار واقع گرایانه این عنوان باعث شده است که این بازی یکی از انتخاب های اصلی طرفداران بازی های نقش آفرینی شود .

مشخصات بازی Heroine Anthem Zero :

نام بازی : Heroine Anthem Zero پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : WindThunder Studio منتشر کننده : WindThunder Studio سبک بازی : ماجراجویی – نقش آفرینی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Heroine Anthem Zero

لینک دانلود