تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر HeroU Rogue to Redemption تمام نسخه ها

پس از دو موفقیت در کمپین های Kickstarter و گذشت پنج سال از زمان آغاز توسعه ، ما مفتخریم تا Hero-U: Rogue to Redemption را معرفی کنیم . ساخته شده توسط توسعه دهندگانی مانند Lori Ann Cole و Corey Cole که توانستند نظرات بسیاری از منتقدان را به خود جلب کنند . سری بازی های Hero-U ماجراهای دانشجویان نخبه در دانشگاه قهرمانان را روایت می کند . در Rogue to Redemption شان اوکنرن در حال تلاش برای کشف یک قلعه اسرارآمیز ، پیدا کردن دوستان ، مبارزه با دشمنان مرگبار و کشف اسرار پنهان در گذشته خود است . در همین حال بازیکنان از گفت و گو و طرز تفکر غنی و طنز آمیز لذت می برند زیرا آنها را از میان ماجراهای کاراکترهای مختلف عبور می کند .

سایر توضیحات : HeroU Rogue to Redemption یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Transolar Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در طول روز ، شاون در کلاس های دانشگاه شرکت می کند ، مهارت های خود را اجرا می کند و سعی می کند با دیگر دانش آموزان رابطه دوستانه ای برقرار کند .  در شب، وقت آن است که سلاح ها، زره ها و تله ها را بیرون بیاوریم تا انبوهی از غارهای خیره کننده دریایی و حوادث مرگبار در مقابل قهرمان را کشف کنید . اکثر مبارزه برای کسانی که یک بازی ماجراجویی خالص را ترجیح می دهند ، اختیاری است اما پاداش های فراوانی برای کسانی که مبارزه را انتخاب کنند درنظر گرفته شده .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی HeroU Rogue to Redemption :

نام بازی : HeroU Rogue to Redemptionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Transolar Gamesمنتشر کننده : Transolar Gamesسبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

HeroU Rogue to Redemption

لینک دانلود