تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Hitman نسخه Steam Preload

Hitman یکی از بازی های سبک اکشن سوم شخص است که توسط IO Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی نسخه آلفای آن توسط کمپانی Square Enix برای پلتفرم PC در دسترس علاقه مندان به این بازی قرار گرقته است . هیتمن بدون هیچ پیشوند و یا پسوندی آخرین بازی از سری بازی های هیتمن است که برای اولین بار در سال 2014 توسط کمپانی IO Interactive به طرفداران معرفی شد . بر اساس تریلری که در مراسم E3 سال 2015 نمایش داده شد , در این نسخه نسبت به نسخه Hitman: Absolution با تغییرات عمده ای روبرو خواهیم بود . طبق گفته سازندگان , این نسخه یک بازسازی کامل نخواهد بود و بیشتر توجه بازی بر روی نقشه های بزرگ متمرکز خواهد شد . قرار است این بازی در ابتدا به صورت دیجیتالی و پیش از موعد مقرر عرضه شود و گیمرها می توانند برای عرضه نسخه فیزیکی منتظر بمانند . قسمت های جدید به مرور به بازی اضافه خواهند شد که هرکدام اهداف جدید ، سلاح های جدید و داستان جدید به بازی اضافه می کنند . مانند بسیاری از نسخه های قبلی , هر ماموریت و هدف داستان خود را روایت می کند . یکبار دیگر در این نسخه شاهد checkpoints خواهیم بود , ویژگی که در برخی مراحل به شدت مورد نیاز است . Contracts Mode از سری Absolution به این نسخه بازگشته است و با مکانیکی که از نو طراحی شده و  رویدادهای خاص که در طول بازی برای پلیر به وجود می آید , نهایت هیجان را به گیمر القا می کند .

سایر توضیحات : در این بازی یکسری ماموریت های وابسته به زمان وجود دارد که برای تمامی پلیرها در دسترس است . این مراحل به نوعی است که اگر در زمان مشخص شده نتوانستید هدف مورد نظر را از بین ببرید , پس از آن زمان دیگر هدف در دسترس نبوده و تمام افراد آن منطقه نسبت به شما مشکوک خواهند شد . در زمان های پر خطر , به جای دریافت زنگ هشدار و یا HUD , می توانید با Diana Burnwood از طریق گوشی ارتباط برقرار کرده و از منطقه خارج شوید . جالب است بدانید دیگر هیچ دری به روی هیتمن بسته نیست زیرا با استفاده از دیلم می توانید تمامی درها را شکسته و به راه خود ادامه دهید . به جهان قاتلین خوش آمدید . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 مشخصات بازی Hitman :نام بازی : Hitmanنام بازی (فارسی) : هیتمنپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : IO Interactiveمنتشر کننده : Square Enixسبک بازی : اکشن سوم شخصرده سنی : +18نوع فایل : RARلینک مرتبط : Steam 
لینک دانلود