تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود بازی Hobo Tough Life – PC v0.23.018 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1397/01/21 نسخه جدید اضافه شد.

در بازی Hobo Tough Life شما در نقش یک بی خانمان هستید و تنها هدف شما نیز زنده ماندن در این دنیای وحشی است! برای نیل به این هدف شما باید با گرسنگی دست و پنجه نرم کنید، غربت مناطق غریب را تحمل کنید، نگاه خیره و پر از نفرت انسان های دیگر را تجمل کنید و با تمام این شرایط، خود را برای زمستان پیش رو آماده کنید. در این بازی شما باید برای زندگی خود بجنگید. این جنگ در خیابان هایی صورت می گیرد که هیچ محبتی در آنها نیست و هر کس تنها به زندگی خود توجه دارد و پیچ و تاب های یک فقیر گرسنه اصلا به چشم نمی آید. گرسنگی اما هیچ چیزی سرش نمی شود و شما باید برای تهیه غذا به سطع آشغال های مختلف دستبرد بزنید و از پسمانده های دیگران تغذیه کنید. اما آخرین راه احتمالا جیب بری است. این کارها جالب نیستند اما هدف شما تنها سپری کردن روز است و این که یک روز دیگر را اغاز کنید. همچنین باید چیزهای مختلفی برای سوزاندن پیدا کنید تا با گرمای آن، بدن خود را پذیرایی کنید. اما اوضاع در زمستان سخت تر خواهد بود. شب های سرد زمستان یکی از بدترین دشمنان شما است اما دشمنان دیگری در تاریکی در گوشه و کناره های شهر مشغول گشت زنی هستند!

سایر توضیحات: بازی Hobo Tough Life یکی از جذاب ترین ایده هایی است که در سال 2017 منتشر شده است. در این بازی شما باید نقش یک بی خانمان فقیر را بازی کنید و با تمام مصائب و مشکلات این افراد نظیر گرسنگی و سرما روبرو شوید. این بازی شما را به گوشه و کناره های شهر می برد، جائیکه باید برای زنده مانده به پسمانده های غذای دیگران متوسل شوید. این بازی از گرافیک جذابی نیز برخوردار است و صحنه سازی های خوبی را شامل می شود. بازی Hobo Tough Life توسط شرکت Perun Creative برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

بازی Hobo Tough Life جدید

مشخصات بازی Hobo Tough Life :

نام بازی : Hobo Tough Life

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Perun Creative

منتشر کننده : Perun Creative

سبک بازی : ماجرایی – نقش آفرینی – شبیه ساز

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

Hobo Tough Life

لینک دانلود