تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Horizon Chase Turbo – Summer Vibes – TiNYiSO

به روز رسانی :

1398/07/08 نسخه Summer Vibes - TiNYiSO اضافه شد.

Horizon Chase Turbo از جمله بازی های مسابقه ای که از بازی های دهه 80 و 90 مانند Out Run, Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES) و Rush الهام گرفته شده است . طبق گفته سازندگان این بازی ، Horizon Chase Turbo سعی دارد تا بار دیگر گیم پلی بازی های کلاسیک را احیا کند . بازی علاوه بر بخش تکنفره ، ازحالت مولتی پلیر و چندنفره نیز پشتیبانی می کند . در این بازی از گرافیک نسل 16 بیتی استفاه شده و هرگوشه ای از بازی را که مشاهده می کنید به عمق حضور تاریخ بازیسازی پی خواهید برد . شما یک بازی کلاسیک را در قالبی کاملا مدرن مشاهده خواهید کرد .

سایر توضیحات : Horizon Chase Turbo یکی از بازی های سبک اکشن و ورزشی است که توسط کمپانی Aquiris Game Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی با ظرافت و زیبای ثانویه بصری خاصی به تصویر کشده شده که باعث می شود فضای منحصر به فرد و هماهنگ در بازی خلق شود . در این بازی مکان های مختلفی با شرایط آب و هوایی متفاوتی وجود دارد که توانایی و مهارت های شما را به چالش می کشد . این بازی نسخه جدیدی از بازی تحسین برانگیز “Horizon Chase World Tour” است که به عنوان “BEST OF 2015” توسط سایت Metacritic با امتیاز 88 انتخاب شده است .

نام: Horizon Chase Turbo - Summer Vibes
شرکت سازنده: Aquiris Game Studio
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: TiNYiSO
زبان: انگلیسی
پلتفرم: PC
سبک بازی: مسابقه ای
منتشر کننده: Aquiris Game Studio
رمز فایل: www.download.ir

Horizon Chase Turbo - Summer Vibes - TiNYiSO

Horizon Chase Turbo is a racing game inspired by the great hits of the 80's and 90's: Out Run, Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES), Rush, among others. Each curve and each lap in Horizon Chase Turbo recreates classic arcade gameplay and offers you unbound speed limits of fun. Full throttle on and enjoy!

لینک دانلود