تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر How To Survive 2 Chinese New Year نسخه SKIDROW

از اتفاقات و حوادث نسخه اصلی که در مجمع الجزایر Los Riscos رخ داده است حدودا هفت سال می گذرد . در حال حاضر عفونت به یک بیماری همه گیر در سراسر جهان تبدیل شده است . مردمان زیادی در سرتاسر جهان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند , تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا یکروز بیشتر زنده بمانند و بتوانند در این سرزمین نفرین شده زندگی کنند و امید دارند که روزی بتوانند وضعیت زندگی خود را به مانند سابق ببینند . شما در قالب یکی از شخصیت های بازمانده به ایفای نقش می پردازید کسی که  در لوئیزیانا به دام افتاده و حالا قصد دارد شانس زنده ماندن خود را با ساخت یک اردوگاه امن و تبدیل شدن به یک شکارچی ماهر آغاز نماید . پیدا کردن آب , غذا و پناهگاه تنها بخشی از وظیفه سنگین شما می باشد و صحبت کردن با مردم محلی می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند .

سایر توضیحات : How To Survive 2 Chinese New Year یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Eko Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی 505 Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی علاوه بر بخش تکنفره از بخش مولتی پلیر نیز پشتیبانی می کند و بازی این اجازه را به شما می دهد تا 16 بازیکن را به اردوگاه خود دعوت کرده اما تنها 4 نفر به طور همزمان می توانند به صورت آنلاین بازی را تجربه کنند . انجام مراحل بازی به صورت انفرادی , تنها زمان مرگ شما را نزدیکتر می کند زیرا این بازی بر پایه کار گروهی بنا شده است و پیشنهاد می شود تا به صورت گروهی به گسترده کردن اردوگاه خود متمرکز شوید . وجود دوربین های جدید و بهبود یافته این اجازه را به پلیر می دهد تا بر کاراکتر اصلی و محیط اطراف تسلط بهتری داشته باشد و همین موضوع باعث می شود تا از غافلگیری جلوگیری شود . هرچه عملکرد بهتری از خود نشان دهید این امتیاز به شما داده می شود تا مهارت های شخصیت مورد نظر را بهبود بخشیده و به تجهیزات و سلاح های جدیدتری دست یابید . آیا شما توانایی زنده ماندن در شرایط سخت را دارا می باشید ؟ علاقه مند به تجربه چالشی واقعی می باشید ؟ این بازی برای شما ساخته شده است . Chinese New Year درواقع DLC یا بسته الحاقی جدیدی است که برای نسخه اصلی بازی به صورت مستقل منتشر شده و ویژگی های مانند 2 ماموریت جدید , 1 رئیس , سلاح جدید Shuang gou , سلاح کمان پولادی , کلاه جدید از زامبی چینی , غارت کلاه جدید از رئیس , 2 فانوس کاغذی و دستور العمل جدید براساس فرهنگ چینی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر How To Survive 2 Chinese New Year نسخه SKIDROW

مشخصات بازی How To Survive 2 Chinese New Year :

نام بازی : How To Survive 2 Chinese New Yearپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Eko Softwareمنتشر کننده : 505 Gamesسبک بازی : اکشن , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

How To Survive 2 Chinese New Year

لینک دانلود