تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hyper Universe نسخه Early Access

Hypers ها در شکل و اندازه های مختلف در حال تسخیر زمین هستند . شخصیت های مختلفی با توانایی و مهارت های منحصر بفرد در بازی وجود دارند که در ابتدا باید یکی از آنها را که به سبک مبارزه ای شما نزدیکتر است را برگزینید . هرچه پیش بروید و پیروزی های بیشتری را در مبارزات رودررو به دست آورید ، این اجازه به شما داده می شود تا توانایی های خود را ارتقا و بهبود بخشید . Hyper Universe ترکیبی از گیم پلی پلتفرم و استراتژیک تیم گرا MOBA را به نمایش می گذارد . بازی این آزادی عمل را به شما می دهد تا به راحتی استراتژی های مختلف را در میدان نبرد به اجرا گذارید و دشمن را زمینگیر کنید .

سایر توضیحات : Hyper Universe یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی CWAVESOFT, Inc. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Nexon America Inc. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . دشمنان پایانی نخواهند داشت و هرلحظه بر تعدادشان افزوده می شود پس سعی کنید تا آنجایی که امکان دارد مهارت های هم تیمی های خود را بهبود ببخشید . مبارزات در یک جهان رخ نمی دهد بلکه قرار است در چندین محیط توانایی های شما به چالش کشیده شود . این جهان بیش از حد گسترده است … و هر چیزی امکان دارد به واقعیت بدل شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Hyper Universe center

مشخصات بازی Hyper Universe :

نام بازی : Hyper Universeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : CWAVESOFT, Inc.منتشر کننده : Nexon America Inc.سبک بازی : اکشن و استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Hyper Universe

لینک دانلود