تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی کامپیوتر HYPERNOVA Escape from Hadea تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/15 آپدیت v1.4 نسخه SKIDROW اضافه شد.

آیا از بازی های سبک RTS لذت میبرید ؟ آیا با استراتژی های مختلف برای دفاع از قلعه خود آشنایی دارید ؟ اگر جوابتان مثبت است ، HYPERNOVA را از دست ندهید . در ترکیبی جدید از RTS و TD ، یک سیستم سیاره ای بیگانه در معرض خطر است . یکی از بزرگترین ستاره های کهکشان ، Naidira ، چند وقتی است که فروغ گذشته را ندارد . تصور بر آن است که تمامی این اتفاقات مربوط به نزدیک شدن آخرالزمان است و به زودی سیاره Hadea نابود خواهد شد . اما Scynthians افکار بزرگتری را در ذهن خود می پروراند و سعی دارد با پیدا کردن سیاره ای جدید در این کهکشان گسترده ، تمدن خود را از نو بنا کند . نجات آنها تنها از طریق دستگاه انتقال از راه دور بین ستاره ای امکان پذیر خواهد بود اما متاسفانه ، مواد اولیه مورد نیاز برای ساختن و قدرت دادن به چنین وسیله ای مدت های طولانی است که در Hadea از بین رفته اند . اما هنوز شانس نجاتی وجود دارد ، تنها مکانی که در آن می توانید بسیاری از این عناصر را جمع آوری کنید ، در منظومه ای به نام Haya نهفته است . جهان غیرمنتظره با فضای سمی و ساکنانی خشن .

سایر توضیحات : HYPERNOVA Escape from Hadea یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی ActaLogic طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در یک تلاش نابهنگام برای نجات نژاد خود ، اسکینت ها برای رسیدن به فن آوری جدید تصمیم می گیرند تا گروهی از موجودات را به Haya بفرستند . در این بازی شما به عنوان یک رهبر اسکینت ها به ایفای نقش می پردازید . محیط منحصر به فرد همراه با مناظر مختلف ، جستجو برای مواد معدنی ، ساخت و استفاده از فن آوری Scynthian ، زنده ماندن در شرایط سخت ، فناوری در درخت فناوری ، ساخت یک سیستم دفاع برج علیه سایر موجودات ، پل برج ستاره ای برای سفر به دورترین نقاط کهکشان و پیدا کردن مخلوقات مخفی تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر HYPERNOVA Escape from Hadea

مشخصات بازی HYPERNOVA Escape from Hadea :

نام بازی : HYPERNOVA Escape from Hadea

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : ActaLogic

منتشر کننده : ActaLogic

سبک بازی : اکشن و ماجرایی

امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

HYPERNOVA Escape from Hadea

لینک دانلود