تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر HYPERNOVA Escape from Hadea تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/15 آپدیت v1.4 نسخه SKIDROW اضافه شد.

آیا از بازی های سبک RTS لذت میبرید ؟ آیا با استراتژی های مختلف برای دفاع از قلعه خود آشنایی دارید ؟ اگر جوابتان مثبت است ، HYPERNOVA را از دست ندهید . در ترکیبی جدید از RTS و TD ، یک سیستم سیاره ای بیگانه در معرض خطر است . یکی از بزرگترین ستاره های کهکشان ، Naidira ، چند وقتی است که فروغ گذشته را ندارد . تصور بر آن است که تمامی این اتفاقات مربوط به نزدیک شدن آخرالزمان است و به زودی سیاره Hadea نابود خواهد شد . اما Scynthians افکار بزرگتری را در ذهن خود می پروراند و سعی دارد با پیدا کردن سیاره ای جدید در این کهکشان گسترده ، تمدن خود را از نو بنا کند . نجات آنها تنها از طریق دستگاه انتقال از راه دور بین ستاره ای امکان پذیر خواهد بود اما متاسفانه ، مواد اولیه مورد نیاز برای ساختن و قدرت دادن به چنین وسیله ای مدت های طولانی است که در Hadea از بین رفته اند . اما هنوز شانس نجاتی وجود دارد ، تنها مکانی که در آن می توانید بسیاری از این عناصر را جمع آوری کنید ، در منظومه ای به نام Haya نهفته است . جهان غیرمنتظره با فضای سمی و ساکنانی خشن .

سایر توضیحات : HYPERNOVA Escape from Hadea یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی ActaLogic طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در یک تلاش نابهنگام برای نجات نژاد خود ، اسکینت ها برای رسیدن به فن آوری جدید تصمیم می گیرند تا گروهی از موجودات را به Haya بفرستند . در این بازی شما به عنوان یک رهبر اسکینت ها به ایفای نقش می پردازید . محیط منحصر به فرد همراه با مناظر مختلف ، جستجو برای مواد معدنی ، ساخت و استفاده از فن آوری Scynthian ، زنده ماندن در شرایط سخت ، فناوری در درخت فناوری ، ساخت یک سیستم دفاع برج علیه سایر موجودات ، پل برج ستاره ای برای سفر به دورترین نقاط کهکشان و پیدا کردن مخلوقات مخفی تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر HYPERNOVA Escape from Hadea

مشخصات بازی HYPERNOVA Escape from Hadea :

نام بازی : HYPERNOVA Escape from Hadeaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : ActaLogicمنتشر کننده : ActaLogicسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

HYPERNOVA Escape from Hadea

لینک دانلود