تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Immortal Redneck نسخه PLAZA + آپدیت 1.2.0

به روز رسانی :

1396/02/23 آپدیت 1.2.0 نسخه PLAZA اضافه شد.

Immortal Redneck یکی از مجموعه بازی های FPS می باشد که در مصر روایت می شود . این نسخه ترکیبی منحصر به فرد از بازی های کلاسیک اول شخص شوتر همراه با عناصر rogue-lite را به تصویر می کشد . گیم پلی آشفته , کنترل پیچیده , درخت مهارت کامل , مرگ دائمی و 9 کلاس با صفات مختلف تنها بخش کوچکی از ویژگی های بازی را بازگو می کند . بازی حول شخصیت توریستی به نام redneck جریان دارد که طی حادثه ای , یکی از مومیایی های عصر باستان مصر را بیدار می کند . او برای چه آنجاست ؟ چگونه توانسته از چنین اتفاقی جان سالم به در برد ؟ تمامی سوال هایی که در ذهن شما نقش بسته است , جوابشان درون سه هرم خطرناک Giza نهفته است . هرم هایی که توسط ارتشی از هیولا و کارفرمایان بزرگ محافظت می شود .

سایر توضیحات : Immortal Redneck یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Crema طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . ماموریت شما داخل شدن به این معابد می باشد , هرطور که شده باید این کار را انجام دهید , حتی به قیمت جانتان . بیش از 35 نوع مختلف از دشمنان در بازی حضور دارند که هرکدام به نوعی شما را دچار دردسر می کنند . البته نگران نباشید زیرا وجود بیش از 50 نوع سلاح متفاوت می تواند کمی اعتماد به نفس شما را افزایش دهد . اگر بتوانید گیم پلی بازی را به خوبی بشناسید و با استراتژی های مختلف در هنگام مبارزات آشنا شوید مطمئنا پس از مدتی به یک ماشین کشتار تبدیل خواهید شد . همانطور که گفته شد بازی دارای درخت مهارت می باشد و باز شدن مهارت های مختلف تماما به عملکرد شما در طول بازی وابسته است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Immortal Redneck نسخه PLAZA

مشخصات بازی Immortal Redneck :

نام بازی : Immortal Redneckپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Cremaمنتشر کننده : Cremaسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Immortal Redneck

لینک دانلود