دانلود بازی کامپیوتر In Vitra

پس از سال ها جنگ بی امان در برابر هیولا های وحشتناک , تصور می شود که صلح بر سرزمین های ویترا حاکم شده است که ناگهان یک بیماری عجیب و غریب در سراسر زمین گسترش می یابد . هنگامی که مادر بزرگ دچار این بیماری می شود , Noa همراه با دوستش Luke سعی می کنند تا راهی برای درمان این بیماری پیدا کنند . اما این تازه اول ماجراست و چالش های بسیاری پیش روی شخصیت های اصلی بازی وجود دارد . تنها راه جلوگیری از گسترش بیماری , پیدا کردن منبع انتشار آن می باشد .

سایر توضیحات : In Vitra یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی bumblebee طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی rokapublish GmbH برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . همراه با دختر داروساز Lee-Belle و کاهنان جوان Billa Noa و Luke سفر خطرناک خود را آغاز نمایید . موجودات عجیب و غریب انتظار آنها را می کشند . در پایان داستان 4 شخصیت اصلی با یکدیگر متحد خواهند شد و به اسرار بسیاری از سرزمین ویترا پی خواهند برد . کشف جهانی فوق العاده و سرشار از هیولا و رمز و راز , کسب اطلاعات بیشتر در مورد گذشته تاریک ویترا , سیستم مبارزه منحصر به فرد و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های این بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر In Vitra

مشخصات بازی In Vitra :

نام بازی : In Vitraپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : bumblebeeمنتشر کننده : rokapublish GmbHسبک بازی : ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

In Vitra

لینک دانلود