دانلود بازی کامپیوتر Injustice 2 Legendary Edition تمام نسخه ها

Legendary Edition این فرصت را به شما می دهد تا افسانه های کاراکترهای جهان DC را در نسخه نهایی INJUSTICE 2 تجربه کنید . پس از هر رقابت و پیروزی در آن ، امتیازاتی نصیبتان می شود که با استفاده از آنها می توانید کاراکترهای قهرمان و یا خبیث مورد نظر خود را شخصی سازی کنید . جالب است بدانید این شخصی سازی علاوه بر ظاهر کاراکتر ، بر نحوه مبارزه هم تاثیر خواهد گذاشت . داستان از آنجا شروع می شود که بتمن و همراهانش سعی دارند تا بار دیگر نظم را به جهان بازگردانند . اما گروهی که حامی سوپرمن هستند نیز تلاش می کنند تا حکومت او را احیا سازند . در این میان ، دشمن از هرج و مرج موجود بیشترین بهره را برده و در حال تشکیل اتحادی جدید است .

سایر توضیحات : Injustice 2 Legendary Edition یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی های NetherRealm Studios و QLOC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی WB Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Legendary Edition این اجازه را به شما می دهد تا هرکدام از کاراکترهای جهان DC را انتخاب کرده و در نبردی تمام عیار مهارت های خود را محک زنید . 10 شخصیت اضافی و 5 پوسته  Premiere از جمله Hellboy و TMNT ، تجهیز ، سفارشی سازی و تکامل لیست خود پس از هر نبرد و مبارزه بتمن در برابر سوپرمن بخشی از ویژگی های نسخه Legendary Edition را تشکیل می دهند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*Legendary Edition دارای آخرین آپدیت (21 آگوست) بوده و تمامی محتواهای اضافی Legendary Edition را دارا می باشد*

مشخصات بازی Injustice 2 Legendary Edition :

نام بازی : Injustice 2 Legendary Edition پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده : NetherRealm Studios و QLOC منتشر کننده : WB Games سبک بازی : اکشن امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Injustice 2 Legendary Edition

لینک دانلود