تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Inmates – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/08/01 آپدیت v1.0.2 نسخه Battery اضافه شد.

آیا می دانید ترسناکترین چیز در مورد کابوس جاناتان چه چیزی است ؟ تصور کنید کابوسی که می بیند هرگز یک رویا نباشد … Inmates یکی از بازی های ترسناک روانشناسی با عناصر معمایی بشمار می آید که در آن شما باید حقیقت را در حین محکومیت آشکار سازید و اسرار تاریک زندان که باعث می شود به ماهیت اصلی خود پی ببرید را کشف کنید . جاناتان پس از دیدن کابوس ، سراسیمه از خواب بیدار می شود . تا کی این کابوس ادامه دارد ؟ ناگهان به خود می آیید و متوجه می شوید در سلولی به دام افتاده اید . هیچ دلیل برای زندانی شدنتان را به خاطر نمی آورید . شما وحشت زده و گیج می شوید اما احساس دیگری دارید ، حس آشنای درد .

سایر توضیحات : Inmates یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Davit Andreasyan طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Iceberg Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما تصور می کنید که این فقط یک رویای تاریک است اما متأسفانه ، با توجه به صدایی که از رادیو قدیمی به گوش میرسد ، همه چیز به همین اندازه ساده نیست . نفس عمیقی بکشید زیرا باید بیش از آنچه به فکر زنده ماندن باشید ، سعی کنید از ترس و وحشیت از پای درنیایید . امکان ارتباط با محیط اطراف ، معماهای دشوار و دیوانه کننده ، دیدن تصاویر پریشان ، استفاده از موتور بازیسازی Unreal Engine 4 ، پشتیبانی از تمامی کنترلرها و بیش از 4 ساعت گیم پلی تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Inmates center

مشخصات بازی Inmates :

نام بازی : Inmatesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Davit Andreasyanمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Inmates

لینک دانلود