تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Invasion نسخه DARKSiDERS

شما عاشق عکس گرفتن بدون توقف در حالی که تمام صفحه مانیتور قادر است روزها انفجار دشمنانتان را نمایش دهد ، می شوید . خرید و ارتقاء مجموعه ای از مخازن و سلاح در نبرد رول ! به دست آوردن ماشین آلات ، توپ پلاسما ، راه آهن ، موشک و بمب ارزش هر چیزی را که شما در آن هزینه می کنید را دارند . درسته که این بازی از هر لحظای می تواند شما را شگفت زده کند اما از موسیقی متن آن نمی توان گذشت که به خوبی توانسته بعضی از ضعف های بازی را جبران کند و حال و هوای خاصی به بازی القا نماید . ما قصد داریم که پروژه خود را حتی بیشتر گسترش دهیم ، قسمت های جدید ، ویژگی های متنوع ، دشمنان و تکه های کمیک را اضافه کنیم . حتی قرار است پا را فراتر گذاشته و موسیقی متن بازی را ریمستر کرده و آن را به صورت یک آلبوم جداگانه منتشر کنیم .

سایر توضیحات : Invasion یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی brutalsoft طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نظر شما برای ما بسیار ، بسیار مهم است . ما به نظرات شما توجه زیادی می کنیم زیرا ما در هر بار بروز رسانی نکاتی که شما یادآور می شوید را اعمال می کنیم . حالت slow-mo ، استراتژی هسته ای ، ابلیت انحراف شات ، امکان ارتقاء برای سلاح ها ، سیستم پاداش  و آمار مبارزه و یک خون آشام با قابلیت قتل عام هاردکور بخشی از ویژگی های بازی را تشکیل می دهند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Invasion :

نام بازی : Invasionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : brutalsoftمنتشر کننده : brutalsoftسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Invasion

لینک دانلود