تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Iron Wings نسخه SKIDROW + آپدیت 1

به روز رسانی :

1396/03/15 آپدیت 1 نسخه Skidrow اضافه شد.

جنگ جهانی دوم آغاز شده است . شما در قالب دو شخصیت Jack و Amelia به عنوان خلبان به ایفای نقش می پردازید . آنها سعی دارند در طول ماموریت های مختلف , تهدید هوایی ارتش نازی را پاسخ داده و اهداف متعدد و انبار مهمات دشمن را نابود سازند . روند و گیم پلی بازی از سرعت بالایی برخوردار بوده و شما باید خود را با چنین وضعیتی سازگار سازید زیرا در برخی از مراحل باید در کمترین زمان ممکن تصمیمات مهمی را اخذ نموده و استراتژی خود را نسبت به اتفاقات مختلف تغییر دهید . هرگز برای شلیک کردن عجله نکنید و با سایر افراد گروه هماهنگ عمل نمایید تا در کوتاهترین زمان , ضربه مهلکی را بر پیکره دشمن وارد سازید . Iron Wings یکی از بازی های آرکید و شوتر هوایی بشمار می آید و در این بازی اصلا تیراندازی کافی نخواهد بود .

سایر توضیحات : Iron Wings یکی از بازی های سبک اکشن و شبیه ساز است که توسط کمپانی Naps Team طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی این امکان را به شما می دهد تا سلاح هایی که بر روی هواپیمای شما نصب شده است را ارتقا داده و تجهیزات پیشرفته تری را نصب کنید . در طول پرواز , شما می توانید کنترل هر دو هواپیما و نقشه پرواز را در اختیار داشته باشید و هر زمان که نیاز باشد میان دو شخصیت , عمل سوئیچینگ را انجام دهید . بیشتر وظایف شما بر روی شناسایی مناطق مختلف دشمن متمرکز شده است که در طول شب و روز باید ماموریت های مختلف را در مناطق متفاوتی به پایان رسانده و در طول ماموریت باید از دید رادارهای دشمن در امان باشید . Iron Wings داستان دو دوست از دوران کودکی را روایت می کند که هردو تصمیم گرفتند به اسکادران ویژه نیروی هوایی بپیوندند . ماموریت های هوایی و زمینی مختلفی در بازی وجود دارد که از شهر نیویورک آغاز می شود و به در مناطق دیگر ادامه می یابد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Iron Wings نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Iron Wings :

نام بازی : Iron Wingsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Naps Teamمنتشر کننده : Naps Teamسبک بازی : اکشن و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Iron Wings

لینک دانلود