دانلود بازی کامپیوتر Judgment Apocalypse Survival Simulation 0.12.3075 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1396/03/07 نسخه جدید اضافه شد.

جامعه و شهر را باید ساخت تا از آخرالزمان جلوگیری کرد و از آن جان سالم به در برد! بازی Judgment Apocalypse Survival Simulation یک بازی استراتژیک و اشکن است که در آن نبردهای بسیار زیادی وجود دارد. در این بازی آخرالزمان اجنه رخ داده است. دروازه های جهنم باز شده اند و اجنه بسیار زیادی به سمت زمین آمده اند و در آن در حال جولان دادن هستند. اما شما می توانید از این وضع جلوگیری کنید و از آن جان سالم به در ببرید. باید باقیماندگان این بلایا را به یک محل امن ببرید و یک مکان مقدس بسازید تا اجنه نتوانند به درون آن نفوذ کنند. باید در این محل به جمع آوری آذوقه بپردازید و وسایل جدیدی را تولید کنید. با استفاده از همین افراد نیز می توانید به مناطق مختلف بروید و برای جمع آوری مواد مورد نیاز زندگی تلاش کنید. به کسب علم بپردازید و علوم و فنون جادوی سیاه را بیاموزید تا متوجه شوید که چگونه می توان این اجنه را دوباره به جهنم بفرستید. آیا شما از روی حسابرسی سالم به در می آیید؟

سایر توضیحات: روز حسابرسی نزدیک است و برای ماندن و بقا باید تلاش کرد! بازی Judgment Apocalypse Survival Simulation یک بازی است که بر پایه اعتقادات یهود شکل گرفته است. در این بازی باید با استفاده از علوم و فنون جادوگری تلاش کنید تا اجنه را احظار کنید و دوباره آنها در زنجیر کرده و به قعر جهنم بفرستید. این بازی توسط شرکت Suncrash تهیه و تولید شده است. گرافیک این بازی در حد قابل قبولی است و در این بازی شما باید بیشتر به فکر بقا و زنده نگه داشتن باقی ماندگان از آخر الزمان باشید. گفتنیست که این بازی در هر بار اجرا شدن، سناریو ها و شخصیت های جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود Judgment Apocalypse Survival Simulation جدید

مشخصات بازی Judgment Apocalypse Survival Simulation:نام بازی : Judgment Apocalypse Survival Simulationپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Suncrashمنتشر کننده : Suncrashسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

شما از این پس می توانید بازی های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

Judgment Apocalypse Survival Simulation

لینک دانلود