تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Just Dance 2017 نسخه 3DM

Just Dance 2017 یک بازی موزیکال می باشد که در سال 2017 توسط کمپانی Ubisoft ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . بازی Just Dance 2017 در مراسم E3 سال 2016 معرفی شد و در کنار تمام کنسول های خانگی برای اولین بار برای رایانه های شخصی نیز منتشر شد . بازی های موزیکال در سال های اخیر تبدیل به یکی از محبوب ترین سبک بازی ها شده اند  فچند سال پیش با انتشار بازی Guitar hero کسی فکر نمی کرد این بازی به موفقیتی دست یابد چه برسد به آنکه بتواند این سبک را به یکی از محبوب ترین سبک های بازی های رایانه ای تبدیل کند ، اما با موفقیت های چشم گیز این بازی سایر کمپانی ها شروع به ساخت بازی های خود در این سبک کردند . کمپانی Ubisoft یکی از همین کمپانی ها می باشد که با انتشار بازی Just Dance سعی داشت نفس روح تازه ای در کالبد این سبک بدمد و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .

سایر توضیحات : بازی Just Dance 2017 تمرکز خود را بر روی حرکات مورزون گذاشته است ، شما در ابتدای این بازی شخصیت خود را از میان تعداد بسیار زیادی شخصیت که در دسترس شما می باشد انتخاب می کنید و وارد بازی می شوید . بازی Just Dance 2017 با  دارا بودن 41 آهنگ یکی از بهترین انتخاب ها برای طرفداران این سبک از بازی ها می باشد ، برای تجربه این عنوان شما احتیاجی به خریدن وسایل اضافه برای رایانه شخصی خود و یا کنسول خود ندارید ، تنها کافیست نرم افزار همراه این بازی را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده و از این بازی جذاب لذت ببرید . بازی کامپیوتر Just Dance 2017 یکی از بهترین و کامل ترین بازی های عرضه شده در سری Just Dance می باشد و ما تجربه آن را به تمام طرفداران این سبک بازی ها پیشنهاد می کنیم .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*کرک این بازی هنوز منتشر نشده است*

*برای خرید CD-KEY این بازی با فروشگاه تماس بگیرید*

دانلود بازی کامپیوتر Just Dance 2017 نسخه 3DM

مشخصات بازی Just Dance 2017 : نام بازی : Just Dance 2017 پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Ubisoft منتشر کننده : Ubisoft سبک بازی : موزیکال نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Just Dance 2017

لینک دانلود