تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Kabounce نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/10/21 آپدیت جدید v1.32 اضافه شد.

Kabounce یکی از بازی های سبک اکشن و ورزشی است که توسط کمپانی Stitch Heads Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Stitch Heads Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . توپ را در مسیر مشخص به حرکت درآورده و به بالاترین سرعت دست یابید یا مسیر هوایی را انتخاب کرده و حریفانتان را با یک حمله از بالا شگفت زده کنید . رقابت در قالب دو تیم صورت می گیرد و تیمی که بتواند سایر رقبا را از بین ببرد ، پیروز این مسابقه خواهد بود . در ابتدا توانایی های چندانی در اختیار شما قرار داده نشده است اما هرچه پیش می روید و امتیازات بیشتری را کسب می کنید بازی این اجازه را به شما می دهد تا مهارت های خود را ارتقا بخشیده و در میدان نبرد حکمرانی کنید . چند نفره آنلاین  تا 8 بازیکن آنلاین 4 در مقابل 4 ، تقسیم صفحه نمایش ، حالت Time Attack ، میلیون ها ترکیب ممکن برای شخصی سازی بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Kabounce :

نام بازی : Kabounceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Stitch Heads Entertainmentمنتشر کننده : Stitch Heads Entertainmentسبک بازی : اکشن و ورزشیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Kabounce

Bounce and spin your ball to reach incredible speeds, or launch yourself into aerial platforming routes to surprise your opponents with an attack from above! Master your movement in this unique team versus team pinball experience, dominate the playing field with powerful abilities and annihilate your opponents to take their points by force.


Enjoy quick competitive rounds and score valuable points to lead your team to victory!
FEATURES:
Online Multiplayer: Up to 8-player online, 4 versus 4.
Split Screen: Play up to 4-player split screen locally - or join an online match.
Time Attack: Test your skill and race against ghosts or friends in parkour-like platforming challenges - or improve your global rank on the leaderboards.
Roll in style: Millions of possible combinations to personalize your pinball!
Cross-platform: Cross play support between PlayStation®4 and Steam players.


Additional Features include, but are not limited to: Bots, Dedicated Servers, Matchmaking, Selectable Abilities.


NOTE: This release includes the Kabounce – Animal Pack DLC.

لینک دانلود