تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر King Arthur Collection

بازی کامپیوتر King Arthur Collection یکی از بازی های سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی های NeocoreGames , NEOCORE GAMES,  NeoCoreGames طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . به زمان اسطوره های گمگشته خوش آمدید , زمان سحر و جادو فرار رسیده است و شما باید به عنوان یکی از افسانه های دوران حکومت به ایفای نقش بپردازید .

خلاصه داستان : Arthur کسی که به عنوان پسر Uther و پادشاه بعدی شناخته می شود . سرنوشت خودتان را با ادعای تصاحب جایگاه پادشاهی بریتانیا رقم زنید . قهرمانان و پیروانتان را برای نبرد با جنگجویان افسانه ای و هیولاها اعزام کنید . نبرد های فانتزی در زمان های واقعی رخ خواهد داد , نبردهایی که در آن سناریوهای مبارزات دیدنی و جذاب شامل هزاران نفر از سربازان و قهرمانان قدرتمند مانند  Sir Lancelot , Sir Galahad یا Merlin را به خود خواهد دید . در این بازی , جنگ بر روی نقاط قوت و ضعف اسلحه های مختلف , توانایی های واحد قهرمانان و امکانات تاکتیکی دشمن تکیه می کند . بریتانیا اصلی ترین کمپین این نسخه به شمار می آید که در آن قهرمانان آزادانه حرکت می کنند , شهرها را فتح می کنند و ماجراهای بسیاری پشت سر می گذارند . جالب است بدانید در مبارزات انتخاباتی شاهد تغییر فصل و تغییراتی در گیم پلی بازی خواهیم بود . شاه آرتور یک داستان حماسی در مورد فتح بریتانیا از طریق مبارزات انتخاباتی مبتنی بر داستان است . هر کمپین به سه هدف اصلی تقسیم بندی می شود که هر مرحله به مواردی خاص و مشخص می پردازد البته ممکن است در این حین اتفاقاتی رخ دهد که شما را از هدفتان دور کند . بازی دارای نموداری به نام Morality است که تاثیر تصمیمات شما بر روند بازی را نمایش می دهد . شاه آرتور ممکن است به یک جنگجوی با ایمان و یا پادشاهی ظالم بدل شود . در ابتدا ممکن است کنترل بازی برای شما مشکل باشد اما هرچه پیش می روید با نحوه رهبری ارتش آشنا شده و مهارت های لازم , جادوها و درخت توانایی برای کسب تجربه را فرا می گیرید . ماجراجویی جوهره جهان شاه آرتور است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 نسخه King Arthur Collection موارد زیر را شامل می شود :

– King Arthur – The Role-playing Wargame – The Saxons expansion – The Druids expansion – Knights and Vassals DLC – Legendary Artifacts DLC – King Arthur: Fallen Champions standalone expansion

 

مشخصات بازی King Arthur Collection :

نام بازی : King Arthur Collection

نام بازی (فارسی) : مجموعه شاه آرتور

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : NeocoreGames , NEOCORE GAMES , NeoCoreGames

منتشر کننده : Paradox Interactive

سبک بازی : استراتژیک و نقش آفرینی

رده سنی : +16

نوع فایل : ISO

پیوند : Steam

لینک دانلود