تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Kingdom Classic نسخه DARKSiDERS

حاکمان عاقل می دانند که روزی حکومتشان سقوط خواهد کرد ، حاکمان شجاع هرگز ناامید نمی شوند ، حاکمان بزرگ می دانند که ثروت می تواند قوانین را وضع کند و صرف هر سکه می تواند ضریب امنیتی برای بقای بیشتر حکومت باشد . در Kingdom ، هر سکه می تواند تعادل میان رفاه و فروپاشی را برقرار سازد . بخشی از سرزمین های بازی زیر سلطه شما قرار دارد و شما باید به عنوان پادشاه ، بر روی بخش هایی که توانایی شکوفایی سرزمین شما را فراهم میسازند ، سرمایه گذاری کرده و سرزمین خود را در برابر تهدیدات مقاوم سازید . هنگامی که تاریکی می آید ، با مردم خود ایستاده و شانه به شانه شان با دشمنان مبارزه کنید .

سایر توضیحات : Kingdom Classic یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی های Noio و Licorice طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Raw Fury برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Kingdom یک بازی 2 بعدی استراتژیک و آمیخته با احساسات مینیمالیستی پیچیده شده در زیبا و زیبایی شناسی هنر پیکسل مدرن ، مبتنی بر مدیریت منابع است که در آن شما به عنوان بک پادشاه و یا ملکه به ایفای نقش می پردازید که وارد قلمرو تولید شده به صورت روتین شده و برای حفظ یک پادشاهی تلاش خود را آغاز می کند . میزان دستمزد دهقانان را افزایش دهید زیرا این کار باعث می شود تا آنها به شما وفادار شوند و سرزمین های پادشاهی روز به روز شکوفا گردد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Kingdom Classic Center

مشخصات بازی Kingdom Classic :

نام بازی : Kingdom Classicپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Noio و Licoriceمنتشر کننده : Raw Furyسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Kingdom Classic

لینک دانلود