تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Kingmaker Rise to the Throne Collectors Edition

دو شوالیه سلطنتی ، ادموند و راندال اولمر در مورد توطئه علیه تاج و تخت تحقیق می کنند . گارد سلطنتی و توطئه گران بی رحم ، برادران در سفر خطرناکی که اسرار شرم آور پادشاهی را کشف می کنند ، افتخار خانواده Ulmer را بازسازی می کنند و سرنوشت خود را برای همیشه تغییر خواهند داد . سال ها پیش شاهزاده گریفینوا عاشق دختر فقیری می شود و در مقابل خواسته های پدرش می ایستد و در نهایت با آن دختر ازدواج می کند . پادشاه که نمی توانست خود را با این شرایط وفق دهد ، پسرش را به جنگ های صلیبی می فرستد و در غیبت او ، همسر جوانش را از قلعه بیرون می کند . پادشاه به این واقعیت باور داشت که شاهزاده در نهایت او را فراموش خواهد کرد اما زمانی که پسرش در نبردها کشته می شود ، تمام نقشه ها و آرزوهایش بر باد می رود . همسر جوان شاهزاده گریفینوا فرزندی به دنیا می آورد و سپس او نیز جان خود را از دست می دهد .

سایر توضیحات : Kingmaker Rise to the Throne یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Cordelia Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Artifex Mundi برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . پس از مرگ شاهزاده گریفینوا ، پادشاه دیگر آن حال و هوای سابق را ندارد و آینده مردمش در حاله ای از ابهام قرار گرفته . دادگاه سلطنتی با جاه طلبی ها و توطئه ها روبرو شده بود ، گروهی از مردم وفادار به شاهزاده سابق ، تصمیم گرفتند فرزندش را پنهان کنند . در این بازی شما در قالب شخصیت شوالیه سلطنتی ادموند Ulmer به ایفای نقش می پردازید ، کسی که سعی می کند وارث گم شده تاج و تخت را پیدا کند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Kingmaker Rise to the Throne :

نام بازی : Kingmaker Rise to the Throneپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Cordelia Gamesمنتشر کننده : Artifex Mundiسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Kingmaker Rise to the Throne

لینک دانلود