دانلود بازی کامپیوتر Lantern نسخه PLAZA

Lantern یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی 1C Company ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی 1C Company یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که سابقه ساخت بازی های بسیاری نظیر Men of War: Assault Squad 2 و King’s Bounty: Warriors of the North را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد ، این سبک با انتشار سری محبوب Tomb Raider و بازی محبوب Uncharted موفق شده است خود را به عنوان یکی از اصلی ترین و در عین حال محبوب ترین سبک ها به بازی بازان معرفی کند . بازی رایانه ای Lantern یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک ماجراجویی و اتمسفریک ساخته شده است .

سایر توضیحات : روزی از روزها در دنیای قدیم یک پرنسس جوان و زیبا وجود داشت این پرنسس اما یک مشکل داشت ، پرنسس داستان بازی یک پرنسس ناراحت و افسرده می باشد . تمام دوستان و اطرافیان او سعی دارند که او را از این حالت افسرده خارج سازند و تبدیل به یک پرنسس شاد سازند ، اما تاکنون در این کار هیچ موفقیتی نصیب آنها نشده است . در این بازی شما در نقش یک فانوس رنگین می باشید و باید با گشت و گذار در دنیای بازی این دنیا را تبدیل به یک دنیای رنگارنگ و شاد کنید تا در نهایت پرنسس این دنیا تبدیل به یک پرنسس شاد و سرزنده شود . بازی رایانه ای Lantern یکی از شاد ترین و متفاوت ترین  بازی های ماجراجویی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Lantern نسخه PLAZA

مشخصات بازی Lantern :

نام بازی : Lanternپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : 1C Companyمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Lantern

لینک دانلود