تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Last Crown Midnight Horror

بازی The Last Crown Midnight Horror در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل Darkling Room ساخته شده و استودیوی Iceberg Interactive این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . جشن هالووین در شهر بندری به نام Saxton در جریان است . Nigel Danvers یک یک شبح شکارچی این شب برایش با مابقی شب ها فرقی نداشت . او می دانست که اشباح وجود دارند از این رو این شب برای او فرقی نداشت .

خلاصه بازی : هالووین شبی بین این دنیا و دنیای مردگان می باشد مردم با استفاده از فرهنگ های قدیمی با ارواح ارتباط برقرار می کردند . Nigel Danvers شکارچی ارواح که همه چیز را در مورد اشباح می دانست در دل تاریکی زندگی می کرد . او همیشه اعتقاد داشت که نیروهای تاریکی وجود دارند به همین دلیل شب هالووین برای او فرق خاصی نداشت . در یک مسافرخانه قدیمی چیزی به دنبال شکار در اتاق مهمان ها بود چه کسی و یا چه چیزی در گوشه ی تاریک اتاق ها قرار دارد ؟ Nigel فقط یک شب را فرصت دارد تا از قضیه سر درآورد قبل از آنکه نیروی شیطانی به سرجای خود بازگشته و شب هالووین تا سال دیگر پایان یابد . گیم پلی بازی The Last Crown Midnight Horror به صورت Point & Click کلاسیک می باشد . داستان کارگاه محور بازی شما را در چالش های مختلفی برای کشف سرنخ قرار می دهد .

مشخصات بازی :نام بازی : The Last Crown Midnight Horrorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Darkling Roomمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود