تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Last Dream World Unknown

Last Dream: World Unknown چهار سال تلاش بی وقفه را به نمایش می گذارد . یک RPG گسترده که ماجراهای مستقل و جذابی را روایت می کند . World Unknown اتفاقات و حوادث پس از Last Dream را در همان جهان شگفت انگیز دنبال می کند . ویژگی ها کامل شده اند و دنیاهای متنوع , مجموعه ای از داستان های اسرارآمیز را شکل می دهند . جهان Firma انتظار شما را می کشد . کشف حقایق پنهان در پس تاریخ پر سر و صدای Firma و هدایت شخصیت اصلی بازی به یک دوران جدید بخشی از وظایف شما را شامل می شود . نقشه بازی بسیار گسترده بوده و وجود شخصیت های مختلف این امکان را به شما می دهد تا تمامی سرزمین های بازی را پشت سرگذاشته و به اسرار این بازی پی ببرید . بازی این اجازه را به شما می دهد تا آزادانه از میان شخصیت های مختلف برای هر ماموریت یکی از آنها را برگزینید زیرا هرکدام از کاراکترها دارای توانایی و مهارت های مخصوص به خود می باشند و همین مهارت ها می تواند سختی سفر را کمی برایشان آسانتر کند .

سایر توضیحات : Last Dream World Unknown یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی White Giant RPG Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . علاوه بر ماموریت های اصلی , یکسری ماموریت های فرعی در بازی وجود دارد که با پشت سرگذاشتن آنها بازی این امکان را فراهم میسازد تا شخصیت خود را بهبود بخشیده و به تجهیزات و امکانات جدید دسترسی پیدا کنید . روایت داستانی جذاب همراه با شخصیت های به یاد ماندنی , سیستم مبارزه کلاسیک , وجود سطوح دشواری متنوع , انتخاب 4 شخصیت از 8 کلاس منحصر به فرد , باز کردن طیف گسترده ای از مهارت های جدید برای هر کلاس , بیش از 250 دشمن همراه با 300 مهارت جدید , بیش از 45 ساعت گیم پلی , 25 ساعت ماموریت های جانبی , 20 پازل , 120 اچیومنت , بیش از 750 مسیر منحصر به فرد به موجب گیم پلی غیر خطی و راهنمای جامع استراتژی 900 صفحه ای تنها بخشی از ویژگی های بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Last Dream World Unknown

مشخصات بازی Last Dream World Unknown :

نام بازی : Last Dream World Unknownپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : White Giant RPG Studiosمنتشر کننده : White Giant RPG Studiosسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Last Dream World Unknown

لینک دانلود