تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Lazaretto نسخه SKIDROW

LAZARETTO یکی از بازی های اول شخص بقا می باشد که ممکن است روزی برای شما نیز رخ دهد . در این بازی شما در قالب شخصتی به ایفای نقش می پردازید که از نوادگان مردی است که سال ها قبل در یک مرکز قدیمی و غیر نفوذ , کار می کرد . شایعه شده بود که او به جزیره ای خالی از سکنه تبعید شده و در آن مکان قرنطینه روزگار می گذارند . تنها مسلح به چراغ قوه ای قدیمی و کنجکاوی آزار دهنده , هدف شما در این بازی کشف جهان اطرافتان و پی بردن به رمز و راز شی عجیبی است که بطور ناگهانی بر سر راه شما قرار گرفته . در این بازی خبری از وجود طیف گسترده ای از سلاح ها نیست و تنها وسیله در اختیارتان یک چراغ قوه ساده می باشد .

سایر توضیحات : Lazaretto یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Iron Monkey طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی های iEntertainment Inc و Thriller Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . اگر نمی توانید پازل و معماهایی که در طول مسیر با آنها روبرو می شوید را حل کنید پس از همین لحظه خود را برای مردن آماده کنید . موجودات و شخصیت های ترسناکی در بازی حضور دارند که تماما توسط Fabrizio Bortolussi خلق شده اند کسی که در پروژه های بزرگی همانند فیلم های District 9 و Silent Hill همکاری داشته است . یکسری سرنخ های صوتی در اختیار شما قرار داده می شود که باید به خوبی به آنها گوش داده و دستورات را مو به مو اجرا کنید , برخی از دشمنان شما از نظر پنهان می باشند . داستان بازی سعی دارد تا شما را در یک دنیای فراموش شده که در آن تاریخی مرموز و تاریک روایت می شود , غرق کند .

 

مشخصات بازی Lazaretto :

نام بازی : Lazarettoپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Iron Monkeyمنتشر کننده : iEntertainment Inc و Thriller Gamesسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Lazaretto

لینک دانلود