تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Lead and Gold Gangs of the Wild West

بازی Lead and Gold Gangs of the Wild West در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی Fatshark ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را در سال 2010 برای پلتفرم PC منتشر کرده است . Lead and Gold یک بازی سوم شخص تیمی می باشد که مبتنی بر مولتی پلیر و چند نفره است . در این بازی شما تجربه ی یک غرب وحشی را در قالب یک گیم پلی ناب دارید .

خلاصه بازی : شما در Lead and Gold Gangs of the Wild West وارد میدان نبرد با تمی کلاسیک از غرب وحشی خواهید شد بازیکنان در این عنوان چند نفره می توانند تمامی حالت های موجود را تست کرده و از انجام مودهای مختلف لذت ببرند . در بازی یک سیستم همکاری فوق العاده ای قرار گرفته است که بازیکنان را به همکاری بیشتر تشویق می کند تمام تشویق ها و المان های گیم پلی به گنه ای می باشد که به همکاری و انجام کارها به صورت یک تیم پافشاری دارد . در مجموع 4 بازیکن به صورت همزمان قادر خواهند بود تا وارد بازی شوند . حالت های بازی و مکانیک طراحی شده در هر مرحله آسان و قابل درک است .

مشخصات بازی :

نام بازی : Lead and Gold Gangs of the Wild Westنام بازی (فارسی) : سرب و طلا گانگسترهای غرب وحشیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2013شرکت سازنده : Fatsharkمنتشر کننده : Fatsharkسبک بازی : اکشن

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

لینک دانلود