تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Legends of Dawn Reborn

بازی Legends of Dawn Reborn در سبک اکشن , ماجراجویی , نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی مستقل Dreamatrix ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را در سال 2015 برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Legends of Dawn Reborn شما را به یک محیط گسترده دعوت می کند و تنها راه های بقا بستگی به جادو , شمشیر و ذکاوت شما دارد . استودیوی سازنده تا کنون عناوین مختلفی نظیر Wave of Darkness و مجموعه ی Spaceforce Rogue Universe HD را در کارنامه ی خود قبل از ساخت این بازی داشته است .

خلاصه داستان : وقایع داستانی Legends of Dawn Reborn در جهانی به نام Narr و پیش از اتفاقات Wave of Darkness می باشد که پیشتر منتشر شده بود . دلیلی که این را منحصر به فرد کرده است توانایی بازی کردن بدون هیچ گونه محدودیت می باشد . جهان Narr بسیار پهناور می باشد و شما به هیچ گونه دیوارهای نامرئی و یا صفحه های بارگذاری روبه رو نمی شوید . چشم انداز مناطق مختلف این جهان بسیار زیبا بوده و ذهن شما را درگیر خود می کند . مناطق جادویی وجود دارد که جاذبه در کوهستان و دشت های آن صفر است . همچنین سیاهچاله های زیادی برای کشف کردن وجود دارد مه شما را با چالش های زیادی روبه رو می کند . همچنین گیم پلی بازی Legends of Dawn Reborn به گونه ای طراحی شده که انتخاب هایی که اتخاذ می کنید شما را از انجام کارهایی دیگر در آینده باز نمی دارد. . شما قادر خواهید بود تا انواع کلاس ها را در شمشیر و جادو با یکدیگر ترکیب کنید . انتخاب های تماما به خلاقیت شما بستگی دارد . دقت داشته باشید تمام مناظر زیبا یک نیروی تاریکی در درون خود دارند ک شما را با چالش روبه رو کند .

مشخصات بازی :نام بازی : Legends of Dawn Rebornنام بازی (فارسی) : افسانه متولد شدهپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Dreamatrixمنتشر کننده : Dreamatrixسبک بازی : اکشن , ماجراجویی , نقش آفرینینوع فایل : ISO 
لینک دانلود