تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Life is Strange: Before the Storm – Farewell

به روز رسانی :

1399/03/18 نسخه Life is Strange: Before the Storm - GOG اضافه شد.

Life is Strange Before the Storm

دومین داستان از تیم توسعه دهنده ی این بازیِ ماجراجویانه است. قبل از اینکه داستان دختر 16 ساله یا همان Chloe Price روایت شود ، بهترین دوست Max Caulfield از نسخه ی اصلی بازی در بازی دیده نمی شود چونکه وی Arcadia را ترک کرده. Chloe تازه با مرگ پدرش کنار آمده و تجربه های تلخ بسیار سنگینی در زندگی گذشته اش داشته است . همان طور که حدس می زنید در این شرایط Chloe به دنیای بیرون می رود  و سعی می کند به هرطریقی خودش را نشان دهد و به هر طریقی که می تواند سرکشی کند . Chloe احساس می کند در مقابل تمام دنیا تنهاست ، اما این داستان تغییر می کند زمانی که فردی به نام Rachel Amber به داستان اضافه می شود . طرفداران بازی Rachel Amber را به عنوان یکی از راز های اصلی به یاد می آورند . اهمیت Rachel در نسخه ی قبلی بسیار محسوس بود، اما کاراکتر  واقعی او  صرفا توسط اشیاء یافت شده در دنیای بازی توصیف شده بود. در حالی که بازی اصلی به یک رویداد غیر طبیعی اشاره می کرد ، به نظر می رسد Before The Storm بیش تر به یافتن اسرار مربوط به زندگی Rachel تمرکز دارد. در حالی که به Chloe کمک می شود تا با مرگ از عزیزانش کنار بیاید. شاید به این فکر کنید که

بازی Life is Strange: Before the Storm

چگونه قابلیت rewind را بدون حضور Max Caulfield پیاده سازی می کند، پاسخ این است که این اتفاق نمی افتد! البته به این معنی نیست که انتخاب های شما مهم نیستند . تصمیم های شما در بازی در ادامه ی داستان تاثیر می گذارند اما نکته ی جالب راجع به بازی این است که هیچ انتخابی درست یا غلط نیست ، همه ی آن ها “صحیح” هستند و هر کدام داستان را به یک روایت مهیج می رسانند. 
نام: Life is Strange: Before the Storm
شرکت سازنده: Dontnod Entertainment
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - اکشن - مرموز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Square Enix
رمز فایل: www.download.ir

Life is Strange Before the Storm All Episodes + Farewell

Life is Strange: Before the Storm is a new three part; standalone adventure set three years before the first game in the BAFTA award-winning franchise. You play as sixteen-year old Chloe Price who forms an unlikely friendship with Rachel Amber, a beautiful and popular girl destined for success. When Rachel learns a secret about her family that threatens to destroy her world, it is her newfound friendship with Chloe that gives her the strength to carry on.

لینک دانلود