تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Lighthouse The Dark Being نسخه GOG

عبور از یک پورتال شفاف به دنیایی پر از اختراعات ، اکتشاف و شرارت . یک جهان موازی عجیب و غریب که توسط یک موجود تاریک احاطه شده است . تکنولوژی بیگانه ، خیانت غیرمستقیم و سر و صدای خطرناک مغز از هر گوشه و کناری شنیده می شود . شما برای یک مأموریت نجات احضار می شوید ، زندگی و جهان در تعادل بوجود می آیند . آیا شما شجاعت و قدرت تخیل را دارید تا بتواند دنیا را ترک کند و به ناشناخته ها وارد شود ؟ جان بیک ، خالق Lighthouse شما را به سفر به دنیای دست ساز ، اختراعات و شخصیت های عجیب دعوت می کند .

سایر توضیحات : Lighthouse The Dark Being یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Sierra On-Line طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این بازی با تصاویر فکری بی نظیر رنگ شده و دارای شاهکارهای بصری و التزام آوری است که شما را به پرتو امید تبدیل می کند . شما چراغ امید در جهان عجیب و غریب هستید . شخصیت های جذاب ، هزینه هایی را برای حل یک رمز و راز پرداخت می کنند و باید درس تکنولوژی را بطرز دیوانه واری فرابگیرید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Lighthouse The Dark Being :

نام بازی : Lighthouse The Dark Beingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sierra On-Lineمنتشر کننده : Sierra On-Lineسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : GOG

Lighthouse The Dark Being

لینک دانلود